7 Produse pentru piept, mărind un mod sănătos spre un vis

7 Produse pentru piept, mărind un mod sănătos spre un vis
Dacă doriți să măriți sânul, dar nu doriți să recurgeți la măsuri extreme (de exemplu, chirurgia plastică), trebuie să găsiți un mod alternativ armonios. Din fericire, în acest caz, există o mulțime de a alege de la: puteți face exerciții speciale, utilizați cosmetice, sau ușor de a mânca alimente speciale pentru marirea sanilor pentru a vă ajuta să obține rezultatul dorit.







Există mai multe alimente pe care femeile sunt recomandate să le mărească mărimea sânilor într-un mod natural.

Alimente bogate în estrogen

Astfel de produse includ produsele din soia și produsele lactate. Unul dintre motivele pentru care s-au făcut astfel de soia populare și produse pe bază de soia este că soia este considerată o sursă excelentă de estrogen natural. Produsele lactate sunt, de asemenea, principalele surse ale acestui hormon important pentru organism.

Semințele de in vară sunt celebre pentru proprietățile lor utile pentru corpul uman și, de asemenea, pentru că sunt surse de estrogen. Puteți include semințe de in din dieta zilnică. Pentru a îmbunătăți efectul utilizării lor, frecați semințele într-un mortar sau măturați într-un măcinător de cafea și presărați-le cu alimentele. Puteți pune semințe de in în cocktail-uri de fructe.

Dacă nu găsiți semințele de in, le puteți înlocui cu semințe de floarea-soarelui sau dovleac. În plus față de estrogen, ele sunt bogate în grăsimi utile, care joacă un rol important în dezvoltarea țesutului adipos al glandelor mamare. Semințele de anason sunt, de asemenea, excelente în acest scop.

Condimentele sunt părți uscate ale plantelor folosite pentru aromatizarea alimentelor, prepararea de medicamente și parfumuri. Unele condimente conțin ingrediente care promovează creșterea țesutului mamar. Condimentele folosite pentru cresterea sexualitatii sunt folosite si pentru augmentarea sanilor. Acestea includ ghimbir, cuișoare, salvie, oregano și cimbru. Piper, turmeric și trifoi roșu sunt, de asemenea, excelente pentru augmentarea naturală a sânilor.

Dacă vorbim despre produse care promovează extinderea sânilor, fasolea și mazărea ocupă primul loc printre ele. Dacă doriți ca visele dvs. să devină realitate, asigurați-vă că mâncați în fiecare zi cel puțin puțin fasole și mazăre. Lima și fasole comună, precum și fasole roșie - cea mai accesibilă din toate legumele. Puteți, de asemenea, să mâncați năut, care sunt, de asemenea, cunoscute sub numele de mazăre de oaie, precum și fasole turcesc. Sparanghelul este cel mai bun reprezentant al familiei fasolei pentru augmentarea sanilor. Același lucru se poate spune despre lămâie și pește curățat.

Fructele și legumele joacă un rol major în această dietă, deoarece reglează nivelul de testosteron din organism. Datorită conținutului bogat de fibre, fructele și legumele joacă un rol important în mărirea sanilor. Mărirea sânilor - este această procedură sigură

7 Produse pentru piept, mărind un mod sănătos spre un vis
. În acest scop, se recomandă să mănânce, și de varză roșie Bruxelles, conopida si broccoli, afine și căpșuni căpșuni sănătate și frumusețe
7 Produse pentru piept, mărind un mod sănătos spre un vis
. Aceste legume și fructe ajută, de asemenea, la combaterea celulelor canceroase, iar boabele conțin, de asemenea, antociani care luptă împotriva radicalilor liberi din corpul nostru.

În plus față de fructele de mai sus, puteți mânca mere, cireșe, date, papaya, prune și rodii. Din legume poate fi lucernă, sfecla, morcovi, castraveți, vinete, masline, cartofi, roșii, rubarbă și dovleac.

Ierburile, precum și condimentele, sunt folosite pentru a aroma principalele feluri de mâncare. Este necesar să consumați o cantitate mică de plante medicinale pentru a vă mări sânii. Timp de mulți ani, ierburile au fost folosite în rândul țăranilor ca medicamente pentru tratamentul diferitelor boli. De fapt, un sân slab dezvoltat a fost considerat o boală și acest lucru poate fi adevărat în unele cazuri.

Schinduful este una dintre plantele vechi utilizate pentru augmentarea sanilor, deoarece promovează o creștere sănătoasă a glandelor mamare. În acest scop, a fost folosit palmierul, precum și yam sălbatic.

Grasimi nesaturate utile

Deoarece sânul constă din țesut gras, cele care conțin grăsimi utile se referă la produse care promovează creșterea glandelor mamare. Le puteți obține de la măsline, avocado, nuci, semințe și hering. În plus, puteți folosi ulei de avocado sau ulei de măsline pentru gătit.

Multe dintre produsele listate se găsesc în dieta zilnică. Dieta zilnică - mâncați bine

7 Produse pentru piept, mărind un mod sănătos spre un vis






. și unii trebuie să se uite. În orice caz, merită.

Soia se extinde exact la sân, deoarece este un hormon natural.

Fete, sâni sau sunt, sau nu. La mine sânul a crescut în 15 ani sau în vara anului până la 3 dimensiuni. Însuși era de 42 kg. A îngrijit-o pe fiul ei timp de 1,5 ani și o fată a vecinului timp de 9 luni. Acum am 45,4 mărimea pieptului meu. Sunt mândră de asta. În același timp, am o greutate de 56 kg, cu o creștere de 1,69.

Îndrăznesc să efectuez un experiment, să fac o dietă a acestor produse și să vă scriu într-o lună. Sper să văd rezultatul

Katya? Cum este experimentul dvs.? a reușit să mărească pieptul?

Fetele, nu susțin în zadar, am fost mult peste 40 de ani, și vă pot spune că crește sân dacă recuperarea bine și dacă bei hormonale, chiar a incercat crema de san Evalar, este pentru circulația și, prin urmare, ca piept devine elastică

dar te înșeli! pieptul va crește!

Dar mama mea stătea pe un fel de dietă, care consta din fibră de in, astfel încât sânii ei au crescut semnificativ, deși mama mea nu era întotdeauna mică. Adevărat că nu a mâncat deloc alimente: pâine, cartofi, carne, lapte și multe altele. Îmi amintesc că a mâncat pește și o mulțime de ierburi, precum și tărâțe de ovăz, ulei de măsline și, de asemenea, nu a mâncat zahăr. Ei bine, pe scurt, vreau să spun că puteți "mânca" sânii

Cum pot mări sanii fără intervenție chirurgicală?

Ei bine, toate prostiile scrise aici. Dacă pieptul este mic, atunci nu va crește de la mâncare până la mărime. Acum nu iau exemple atunci când o fată / femeie se îmbunătățește, atunci, desigur, întreaga mărime crește. Dar asta nu este. Mănânc produse lactate în fiecare zi, dar ceva nu-mi schimbă pieptul.

Dacă este, desigur, produse lactate naturale și nu soia diluată în ambalaje.

Ei bine, soia crește și pieptul este scris)))

Nu văd nici o problemă aici: bine, aveți un mic piept, bine, vă cumpărați un push-up și vă bucurați de viață. De ce ar trebui să vă stricați cu morcovi frumoși? La urma urmei, 99% dintre femei doresc să aibă forme de seducție numai pentru a fi mai degrabă bărbați. Doar aici este problema - oamenii au uitat să întrebe. Dar nu toată lumea, nu toată lumea îi place sânii mari. Și, în general, acest lucru nu este principalul lucru.

Eu, dintr-un anumit motiv, este greu de crezut că, cu ajutorul hranei, puteți crește considerabil dimensiunea sânilor. Ei bine, dacă doar să mănânce droguri hormonale. Și apoi efectul va dispărea odată cu terminarea hormonilor. Cred doar în chirurgia plastică. În opinia mea, o altă alternativă pur și simplu nu există.

Inutilitatea marirea sanilor folosind produsele pe care le pot dovedi prin exemplu. Sincer, nu am știut că semințele de in sunt recomandate pentru a utiliza în acest scop, dar eu beau acest produs aproape în fiecare zi, deoarece este o sursă indispensabilă și necostisitoare de Omega-3 in dieta. Deci, pentru anul utilizarea piept de extindere la zero.

Cred că dimensiunea sânului este inerentă în natură, iar utilizarea oricăror produse pe care nu le mărește și nu reduce, iar dacă este cu adevărat necesar, numai intervenția chirurgicală va ajuta. Există, desigur, fitoestrogeni naturale, dar mă îndoiesc că atunci când utilizează sân crește brusc, dar dezvoltarea mastitei este posibilă.

Da, în opinia mea, este doar o teorie! Aș vrea să văd cel puțin o femeie care și-a crescut sânul datorită faptului că a mâncat aceste alimente recomandate! Dar până acum am văzut doar pe cei care vorbesc despre asta. Iar sânii mei au crescut după a treia naștere, iar acum chiar se împiedică și e greu să mergi cu ea. și lenjerie de a alege este o problemă separată.

Nu este nimic din ceea ce mi sa spus în copilărie că există mai mult varză, din care crește cu adevărat sânul. Dar nu m-am deranjat niciodata, am un san mare. Și fetele care doresc mai mult sân, probabil ar trebui să acorde atenție acestei liste de produse. Asta e doar interesant: "Cât durează să mănânci pentru a observa rezultatul?".

Eu, când aud conversații pe teme similare, și este tentat să întreb: "Vrei asta?" Ei bine, cel puțin mă omor nu înțeleg ce avantajele unui bust uriaș. Faptul că unii tovarăși nu prea treji vor fluiera după tine? Dar dezavantajele acestei "comori" sunt mai mult decât suficiente. Și pentru a purta o greutate în exces (îmi pare rău) nu este dulce, și pielea sub o astfel de greutate se întinde mult mai repede, respectiv, piept își pierde forma.

De asemenea, ea "cade", și că nu se întâmplă numai cu ea! Ți-ai crescut pieptul, o lună sau două au fost așa, ai stat o stea disco și apoi ce? Și apoi "piersicile" se transformă în bucăți neappetizante de FAT obișnuite. Deci, sanii mari vor deveni mai devreme sau mai târziu dușmanul tău

Solidaritatea cu tine, Karina! Mai mult decât atât, există femei care au sani mari atât de inconfortabili încât sunt de acord chiar și să-l reducă. Cu toate acestea, fiecare dintre noi are o anumită structură a corpului și rareori se întâmplă ca fetița să fie de trei ori mai mare decât cea a anorexiei. Și dacă există un astfel de lucru, atunci pare nefiresc.

Niciodată nu m-am gândit la asta.) În ceea ce privește fructele și legumele, poate fi intuitivă și de înțeles că ei ajută, dar nici nu bănuiau despre mirodenii sau semințe de in. Nu știu, adevărul, cât de mult toate acestea ajută într-adevăr creșterea sânilor și mă îndoiesc că voi încerca vreodată. Sunt un sustinator al naturalitatii. Niciodata nu mi-ar creste sanii daca era necesar.

Personal, cred că este imposibil să "mâncați" sânii. În caz contrar, nu ar exista fete care să fie complexe din cauza dimensiunilor mici și toată lumea ar rezolva problema dureroasă în acest fel. Dacă produsele au vreun efect asupra măririi sanilor, atunci ele stau undeva la sfârșit, după multe alte mijloace și proceduri.

Întotdeauna sceptici cu privire la un astfel de subiect. Ei bine, ce fată nu visează la un sân mare și frumos (mai ales la adolescență)? O glumă despre "varza miracolă" pe care o cunoaște toată lumea. Pur și simplu dacă aceste produse ar ajuta într-adevăr la mărirea pieptului, atunci doar fiecare a doua tânără doamnă ar fi o frumusețe bustă. Cred că singura modalitate care ajută la creșterea sânului este chirurgia plastică.

Cu toată certitudinea că este imposibil să mărești pieptul cu ajutorul acestor produse, cu siguranță nu îndrăznesc. În viață există o mulțime de surprinzătoare și misterioase, și am grijă să nu netezi nici o informație fără să o verificăm personal. Dar nu îndrăznesc să îndrăznesc să experimentez acest lucru: presupun că este necesar să folosim doar o singură plantă și mirodenii, nu o zecime de tone pentru a obține chiar și rezultatul minim. Cred, totuși, că orice caracteristică externă depinde în principal de setul de cromozomi și este practic imposibil să schimbăm acest lucru.

Ei bine, nu știu. Nu știu. Încă mai cred că principalul lucru este genetica. Și dacă aveți o bustă neîntreruptă în familia voastră deja în a treia generație, atunci roadele vremii nu vor face. Da, ele nu sunt bune pentru sănătate, dar nu sunt un panaceu. În caz contrar, pe străzi ar merge solide Pamela Anderson;) Puteți, desigur, mananca varza, combinând această afacere cu anumite exerciții fizice, dar pentru a sari prin ele de la dimensiunea zero în al treilea puțin probabil să reușească.

toate aceste recomandări sună bine în cuvinte - din copilărie ni sa spus: trebuie să mănânci varză și să bei lapte, astfel încât sânul să fie mare, dar de fapt ce? Dar, de fapt, se dovedește că prin natura voastră nu veți pleca și dacă vi se va da un sân de mărimea a doua, trăiți cu ea și bucurați-vă că nu este primul și că toate acestea nu dau niciun rezultat.

Ei bine, nu știu. Nu știu. Încă mai cred că principalul lucru este genetica. Și dacă aveți o bustă neîntreruptă în familia voastră deja în a treia generație, atunci roadele vremii nu vor face. Da, ele nu sunt bune pentru sănătate, dar nu sunt un panaceu. În caz contrar, pe străzi ar merge solide Pamela Anderson;) Puteți, desigur, mananca varza, combinând această afacere cu anumite exerciții fizice, sari cu ajutorul dimensiunea lor zero, în al treilea puțin probabil să reușească.

Și din aceste produse nu veți obține grăsime?)))

Incredibil. totul sa dovedit numai cu ajutorul unor fructe!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: