132 Recenzii reale - b & b domus fabiola - vaticano

"Saltea foarte bună".

Foarte bună saltea. Locație convenabilă.

Când am fost plătit, am plătit 572 de euro pe cameră + taxă. În scrisorile care au venit, prețul a fost indicat în 526,50 + impozit. A fost în euforie, așa că am observat diferența după câteva zile. Probleme mici cu apă fierbinte. Este necesar să se coboare ceva timp. Micul dejun nu este rău, dar rareori mănânc pâine și cereale. Prin urmare, la cafea, care a fost pregătită în hotel, a trebuit să cumpere ceva.

"Totul a fost minunat, am întâlnit, am venit la ora 8 dimineața. "

Totul a fost doar o mare, sa întâlnit, am venit la ora 8 dimineața, stabilit înainte de timp, un mic dejun excelent, manageri prietenos!

Hotelul are o locație foarte bună. Înainte de Vatican, du-te pentru câteva minute. Chiar lângă hotel există o stație de autobuz 64 care merge spre gara Termini, care este foarte convenabilă. Hotelul este curat, tot ce aveți nevoie. Micul dejun poate fi comandat între orele 08:15 și 10:00. Am comandat pentru un anumit moment, ceea ce a fost foarte convenabil. Vreau doar să adaug că în timpul șederii sale în Italia, am stat la hotel de 2 ori, iar a doua oară când am ajuns la ora 21:00 (cu câteva ore preaviz proprietarului), am fost întâmpinat cu bucurie la un moment convenabil pentru mine. Personalul este foarte frumos și întotdeauna, va ajuta, dacă este necesar. Hotelul este complet satisfăcut. Aș dori, de asemenea, să vă informez. că aici se poate trăi cu un câine, singura condiție nu este să o lași singură în cameră.

Vă mulțumim mult pentru revizuirea dvs. pentru noi, părerea dvs. este foarte importantă.

Domus Fabiola - Vaticano

- O gazdă bună și simpatică, Marco.

Bunul și simpatizantul Marco. Totul a spus și a ajutat, a explicat transportul în jurul Romei, unde mai bine să mergem, unde biletele etc. Și în fiecare zi m-am interesat cum să ajut, dacă totul este bun. Cameră separată, duș, frigider. Patul este confortabil. Locația este minunată, la 5 minute de Vatican, dar foarte liniștită seara.

Verificați imediat apa caldă. Poate fi central sau dintr-un cazan. În cazul meu, prima zi a fost centrală - dar a fost rece. Apoi proprietarul Marco a trecut la un cazan - totul a devenit minunat

"Mă alătur tuturor celor de mai sus!"

Aboneaza-te la toate cele de mai sus! Marco iubește și cunoaște orașul său, cafeaua de dimineata ne-am pregătit asistentul său au fost foarte gustoase, și chifle. Este ceva extraordinar, curat, confortabil, liniștit, chiar dacă vă aflați la distanță de mers pe jos la Vatican, Sf. Petru și Castelul Sant'Angelo

"O locație excelentă (mai bună decât centrul!"

Locație perfectă (mai bună decât în ​​centru!). Oaspetele ospitalier al lui Marco.

Izolarea fonică în camere este slabă. Dar aceasta este, mai degrabă, problema tuturor hotelurilor.

aproape totul. De asemenea, am organizat un transfer excelent în hotel fără o durere de cap pe un Mercedes confortabil excelent și la prețul unui taxi obișnuit de la aeroport.

Imagine cu cupola catedralei Sf. Petra nu se potrivește cu vederea din cameră, dar nu este o minus. Pentru că încă o dată sunt convins: așteptați de la numărul pe care îl puteți scrie numai în confirmarea rezervării.

"Mi-a plăcut totul - curat, calm, aproape de Vatican. "

Mi-a plăcut totul - curat, liniștit, aproape de Vatican, WiFi bun. Personal receptiv și prietenos. Mi è piaciuto tutto - pulito, tranquillo, vicino al Vaticano, WiFi WiFi. Marco, grazie per tutto!

Nu suntem foarte bine izolate fonic de pe străzi Aș dori un mic dejun mai variat. Cel puțin brânză. Non molto buon izolamento acustico dalla strada. Mi piacerebbe avere una colazione più varia. Almeno il formaggio.

Proprietarul acreditării. Puritate. Wi-Fi. Apropierea de Vatican. Am venit la veghea de Paști și la Paști și am reușit să particip la ambele Liturghii. La gentilezza del proprietario. La pulizia. Wi-Fi. La vicinanza al Vaticano. Sono Venuta per la Vegia Pasquale e per la Pasqua e sono riuscita un anunț partecipare entrambe le messe.

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii se bazează pe 131 697 613 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Numărul dvs. de referință: BD46F74







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: