50 Storm Vongoles

Obțineți în centrul istoriei relații romantice și / sau sexuale între un bărbat și o femeie

Katekyo Hitman Reborn!
Pinned: Dino Kavallone (D), Koya Hibari (18) Peyring: Hibari \ Kasori (CBD), scoici, Dino \ Carolyn (CBD) Varia, Skuallo \ Carolyn Evaluare: - fanfiki în care există scene de sex sau violent fara detaliate descriere grafică „> R Genuri :. Romance - fic pe relația blând și romantic, de obicei, are un final fericit.“> Romance.. ER (stabilit relații) - fic, începutul care personajele sunt deja în relații romantice stabilite „> ER (stabilit relații) Școli - o parte semnificativă a acțiunii fanfic are loc în școală sau în jurul școlii sau viața de zi cu zi a studentului ..“> Avertismente Colegiul .: - în caracter, «nu în natură«- o situație în care se comportă caracter fic destul de diferit, cum ar fi de așteptat de la descrierea sa în canon»> OOC - .. caracterul original de sex masculin care apare canon în lume (mai des la fel ca unul dintre personajele principale). "> WMD. - caracterul original feminin apare în canonul lumii (cel mai adesea ca fiind unul dintre personajele principale). „> CBD Dimensiune: -. O dimensiune mare fanfic depășește adesea romanul medie de aproximativ 70 de pagini dactilografiate ..“> Max. 48 pagini, 18 bucati Statut: congelat






Premii din partea cititorilor:

Fata, care nu are nimic de-a face cu mafia, află brusc despre Vongol. Fie că va rămâne pe margine, fie că va deveni un portar. sau de către altcineva?


Publicarea altor resurse:

A doua zi, după lecții, Kasor, după cum ar fi trebuit, a mers la comisie. Acolo i sa dat un program și sa dus acasă. Kusakabe ia dat de asemenea un toc cu o centură, astfel încât arma să poată fi purtată pe coapse, sub fustă.

Ciudat, astăzi în clasă nu exista nici Tsuna, nici Gokuders, nici Takeshi. Kusakabe a spus că Koya nu a apărut. Într-adevăr ei ... Sau poate că sunt doar trufați? Deși ... într-un astfel de moment ... Trebuie să mergem la Sasagawa, poate că știe ceva. Tata e la garaj, așa că e acasă. Este necesar să ieșiți sub un pretext.

Sfârșitul POV Casor.

El a alunecat singur cu tatăl său și îmbrăcat rapid într-un hanorac si blugi, Casoria naplela tatăl legenda că astăzi, în orice magazin cu dulciuri reduceri incredibil de mare și așa că Kyoko doar trebuie să meargă acolo. Ceea ce tatăl ei a spus că ea a fost de așteptare pentru el seara, pentru că este din nou pe tura de noapte.

Cazorul bullet a ieșit din casă și a fugit spre casa lui Sasagawa. Deci, înainte de el și fără a ajunge, sa întâlnit cu compania lui Tsuna într-o compoziție puțin diferită decât ea obișnuia să vadă. Ryokha nu era cu ei, dar era o fată în ochelari galbeni, arătând mai în vârstă decât ei. Încă cu ei era Reborn, așezat pe umărul lui Tsuna. Toată lumea era îngrijorată de ceva, iar Savad părea că se duce la propria sa moarte, așa că Igarashi a hotărât că ar fi mai bine să-i urmezi pentru moment. Au vorbit despre ceva, dar nu a fost auzită din cauza distanței. Nu îndrăznea să se apropie.

Aproximativ o jumătate de oră mai târziu, compania sa oprit în fața unui parc de distracții abandonat sau ceva de genul ăsta din apropierea orașului. Fata din ochelari scoase un tort de undeva și o înfioară pe încuietoarea care atârna pe poartă.

"Marasmus a devenit mai puternic, genunchii aproape ..." - se gîndi Casore, cînd vede o astfel de scenă "neobișnuită".

Compania a intrat în loc, care, după cum sa dovedit, a fost numită Kakuya-Land.
Și, după cum spun ei, "mai departe, străinul". În primul rând, Takeshi a căzut în pământ, iar Rebourne a împins Tsunu acolo, ceea ce a făcut ca ochii unei fete neinfricate să urce. După un timp, când Igarashi avea de gând să ia orice măsuri, oamenii ciudați au apărut în aceeași formă blastică și l-au atacat pe băieți.







Apoi ea se uita la copii atât de mult încât a uitat complet de siguranța ei, care sa dovedit a fi în mâinile unei alte persoane în aceeași formă. El a bătut-o cu o singură lovitură, a apucat-o în brațe și a călătorit într-o direcție necunoscută.

Nu se știe cât de mult a durat până când Cazor a venit la ea și a încercat să-și deschidă ochii. Când a făcut-o, a văzut că președintele Comisiei de Disciplină este aproape acoperit de sânge, situată în apropiere ... și deasupra lui, rânjind, se află un om cu o coafură ciudată. Își întoarse capul în direcția ei. Kasora observă că unul dintre ochii lui era roșu, iar celălalt era albastru. Apoi, întunericul care o înconjura de lumea din afară a apărut din nou înaintea ochilor ei. Fata era speriată pentru mine, pentru alții ... Ea nu a înțeles ce se întâmplă, și era ea chiar mai speriat. Dar gândurile ei, de asemenea, brusc, ca și cum ar fi oprit. După un timp, putea să se gândească și să vadă din nou. Ceea ce văzu ea o îngrozise. Kasora vedea că merge direct la Tsuna, a cărui frunte era în flăcări. În mâna lui era un trident, pe care la aruncat la Savad și ratase. Casoria la momentul respectiv nu au înțeles ce se întâmplă: ea nu a vorbit, dar am auzit vocea lui, nu controlează propriul corp, dar a luptat cu Tsuna, încercând să-l omoare ... ca și cum mintea ei a fost altcineva care controlează corpul ei.

- Ku-fu-fu, ai dreptate, fată. În mintea ta, eu sunt - catifelat, dar, în același timp, vocea groaznică a trecut prin minte. - Ți-e frică de mine, spuse el cu o voce mulțumită, plimbându-și râsul sau, mai degrabă, cumva kufufukaya.

Kasora a încercat să-și recâștige controlul asupra corpului, în timp ce cineva nu a rănit, sau mai degrabă, în timp ce HE nu a rănit pe nimeni.

"Îți pierzi timpul, fetiță!" - a strălucit un gând în cap, dar ea a împins-o departe, realizând că nu era gândurile ei.

"Să vedem!" - se gândi ea și, brusc, a strigat cu voce tare, de parcă ar fi încercat să scape de aceste legături invizibile. Și, oh, un miracol! Ea a reușit, dar numai pentru o clipă. În clipa următoare, simțea că a fost lovită dureros de centrul nervos din jurul gâtului și că a căzut, dar, fără să ajungă niciodată la podea, a fost prinsă și pusă cu grijă pe ea. În aceeași clipă, mintea îi era liberă și ea se deconectă.

După o vreme, fata sa trezit. Câteva perechi de ochi se uita la ea. A descoperit că acei tipi ciudați în formă verde nu mai sunt, iar jumătate din hol este rupt în iad. În afara ferestrelor se ghici noaptea.

-Ce a fost asta? Întrebă Igarashi în șoc, amintindu-și ce sa întâmplat cu ceva timp în urmă. Voce, bătălii, oameni ciudați, cadavre rănite de copii.

Pe drum spre casă, i sa spus că era Rokudo Mukuro, omul care a fost dat afară din mafie. Ea a fost de asemenea certă despre mafie și despre Vongola, sub strictețe
tabuuri despre nedivulgare. La rândul său, Kas a spus că era îngrijorată de băieți, așa că dorea să știe că sunt în regulă, așa că ia urmat.

- Băieți, poate veți veni la mine? Trebuie să îți faci rănile. Casa mea este cea mai apropiată ", a sugerat ea. Băieții chiar arătau groaznic să meargă în oraș în această formă.

-Hanaud, părinții tăi nu vor deranja? Timpul este mai târziu, după toate, "a spus Tsuna.

-Nu am mamă, iar tatăl meu pe schimbarea de noapte va veni numai mâine după cină.

Nimeni altcineva nu a întrebat nimic. Toți au intrat în casă și s-au stabilit în camera de zi. Hibari, niciodată trezit, a fost așezat pe canapea. Kasora a tratat rănile copiilor și le-a mulțumit gazdei casei și a plecat acasă.

Imediat ce "oaspeții" au plecat, Kasora a început să lucreze la rănile lui Hibari. Apoi, abia l-am așezat jos, și-a scos cămașa și a pus-o pe mașina de spălat.

"Doamne, ce fac. se gândi la sine în timp ce își șterse rănile cu apă curată. "Are un trup frumos ... Doamne, nu te poți gândi la asta!" Deși. La dracu cu ea! Acestea sunt gândurile mele. Despre ceea ce vreau, mă gândesc la asta ", își spuse Kasora, amintindu-i de oaspeți în mintea ei." Ei bine, chiar dacă rănile nu sunt grave ... Și tu ai fost târât în ​​asta nu din propria voință. E atât de drăguț când doarme, de ce îi este frică toată lumea? Deși. Îmi imaginez cum se va înfuria atunci când se va trezi. - O asemenea varietate de gânduri sa întors în capul fetei.

Când a terminat să se îmbrace ranile lui Kei, la pus înapoi pe canapea, acoperind-o cu o pătură, închisă lumina și a adormit.

Dimineața, Kasora sa trezit mai devreme decât de obicei. Ea era pe cale să se răcească și să doarmă puțin, dar de îndată ce își închise ochii, își aminti de Hibari, care se culca pe canapea. Era încă acolo. La fel de frumos, liniștit și. la talie goala. Cămașa spălată a fost ruptă, așa că ar fi o nebunie să o punem. Cazorul găsea într-unul dintre cutii cămașa tatălui ei, care era mică pentru el și o trimitea jos. Canapele era deja goală, iar înainte de ea a apărut brusc Hibari Kyoya.

- Unde sunt eu? Întrebă el cu răceală.

- În casa mea. Băieții te-au adus aici ... după Kakuyu-lenda.

- M-ai îmbrăcat? ", Întrebă el, uitându-se la fata cu ochii piercingi, culoarea oțelului.

-Y-da, - Casoria rănile uitat și am văzut că încă nu au dat-l rubashku.- Hibari, cămașa ruptă, astfel încât să ia acest lucru, - zâmbind, fata ia dat un lucru.

Hibari a fost surprins, dar și-a pus cămașa. Doamna domnului, între timp, sa mutat repede în bucătărie.

-"Ai micul dejun?", A întrebat ea, dar fără să răspundă, a ieșit pe coridor. Hibari era deja îmbrăcat și era pe cale să plece, dar se opri o clipă.
"Mulțumesc" este singurul cuvânt rostit într-un ton politicos neutru, care a spus el, și apoi a plecat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: