5 reguli de fier pentru Dwayne "Rock-ul lui Joneson"

Ajutați-i pe mușchii demni de "Salvatorii Malibu", înarmați cu sfaturi, probabil, cel mai mare muncogol al pitching-ului de la Hollywood.

5 reguli de fier pentru Dwayne

P ochi te-a lovit degetele Rock așa cum se vede din trailer de noi „Baywatch“, timpul nu irosite. Potrivit revistei Forbes, Duane Johnson este unul dintre cei mai populari actori din ultimii ani. In ultimul an a jucat în Hoff „Baywatch“ co-a jucat în continuarea seriei „Fast and Furious“, asupra căruia au convenit rolul în remake-ul „Jumanji“ și a câștigat toate acestea, nici mai mult nici mai puțin de 31 de milioane de $. În acest caz, Johnson rămâne o figură de cult în sala de fitness cu 10 de milioane de fani pe Twitter și 50 de milioane în Instagram.







În plus față de filmare și de formare fără sfârșit, el a lansat, de asemenea, o aplicație mobilă - Serviciul Ceas Rock, se trezește te motiva mesaje. Și da, nu există nici un buton Snooze - conform Rock, viața nu dă favoruri! Dacă sunteți foarte severă, puteți configura aplicația deoarece se ajustează Scala - te asteptam un catarari de neuitat la cinci dimineața sub sunetul cu vocea lui Dwayne Johnson, spunând „bip-bip“. Crezi că o vei face? Uită-te la principiile care îndrumă Johnson în formare:

1. Menținerea formularului - pentru jignițe

Johnson are 42 de ani, și evident că nu intenționează să se oprească acolo. "Nu mă antrenez să mențin o formă, ci să o îmbunătățesc. Când aveți peste treizeci de ani, mușchii dvs. își câștigă forța, astfel încât să puteți obține rezultate uimitoare. " Oamenii de stiinta sustin aceasta idee: in functie de datele stiintifice, puteti creste puterea musculara in 16 saptamani cu 80%, chiar si prin schimbul celor cinci zece. Cu toate acestea, acordați atenție durerii după antrenament. "Acesta este modul în care corpul tău spune:" Ceva nu este corect ". Merită să ascultați. "







2. Alegeți muzica potrivită

Dwayne Johnson nu începe să se antreneze fără a purta căști. "Muzica este necesară pentru a opri toate celelalte sunete. Când zgomotul se oprește, numai tu și propriile tăi înregistrări le lăsați să bată, ajută să te concentrezi. 95% din toată muzica din antrenamentul meu este hardcore-hip-hop. Restul de 5% sunt Metallica și Disturbed. "

3. Înclinați-vă pe cardio

Antrenamentul cardio poate părea plictisitor, dar Johnson nu are unde să meargă. "Când trebuie să aruncați o jumătate de lovitură pe o căptușeală, trebuie să ardeți grăsime. Îl fac cardio timp de 30-35 de minute în fiecare dimineață: trezesc, beau cafea și merg la trainerul eliptic. În plus, beau un litru de apă înainte de micul dejun. Rețineți că antrenamentul pe stomacul gol mărește rata de ardere a grăsimilor cu 20%.

4. Luați din zilele postului toate

Pentru rolul lui Hercules Johnson practicat de două ori pe zi șase zile pe săptămână timp de doi ani - se poate spune că a câștigat sincer zile de descărcare. "Pizza, prăjituri, clătite - zilele mele de descărcare olimpică păreau destul de absurdă. Am mâncat la fel de mult cât am putut să mă înghesuie. Potrivit Jurnalului American de Fiziologie, mesele bogate în calorii măresc producția de leptină, un hormon care controlează apetitul, cu 30%. "Uneori, desigur, îmi permit un cheat mil sub formă de tequila", adaugă el. "Am băut" din gât ", dar acum o sorb încet. Deși este prea mult să se ascundă, câteodată beau dintr-o sticlă. Există chiar și astfel de zile. "

5. Faceți clic pentru a maximiza

Johnson recunoaște: succesul său ca actor este rezultatul eforturilor multor oameni. "Am o echipă minunată, un antrenor și un nutriționist". "Banii nu cad din cer. Cu toate acestea, există principii de bază, dintre care următoarele vă conduc mereu în direcția cea bună: antrenează-te din greu, antrenează-te din greu, apasă maximul, întinde-te și totul se va întoarce ".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: