3 veterani de spitale de războaie, rusia, moscow, start street, casa 4 - recenzii, evaluări, recomandări

Rumyantsev Oleg Nikolaevich Medicul șef (499) 760-49-97. 760-49-96 (499) 760-49-61 Start strada, Clădirea 4, Moscova, 129336, Rusia

3 veterani de spitale de războaie, rusia, moscow, start street, casa 4 - recenzii, evaluări, recomandări

Spitalul veteranilor războiului № 3 (numărul VHB 3) - o instituție medicală diversificată de subordonare oraș, situat în zona de nord-est District administrativ Losinoostrovsky. În structura de paturi de spital la 1012 de spital și terapie intensivă 24-pat, centru consultativ și de diagnostic pentru până la 100 de mii de vizite pe an.







Direcții de metrou Medvedkovo, ultima masina, apoi autobuzul 50 la Spitalul de oprire, Yaroslavl sau w / d la platforma Moose, apoi cu autobuzul 50, 181 la Spitalul stația de autobuz.

Doctorii din instituția 3 Veteranilor Spitalul Voyn

Candidat la științe medicale, cardiolog, cardiozurgeon, radiolog Zimin VN este angajat în tratamentul operativ al bolilor de inimă și a vaselor din apropiere. Doctorul.

Chirurgul Titkin VM este angajat în diagnosticarea și tratamentul bolilor care necesită metode chirurgicale de tratament. Doctorul primește veterani la spital.

Curățenie, reparații, confort

mecanismul este un merit fără îndoială al medicului șef al spitalului Rumyantseva ON.
În ceea ce privește separarea - personalul pur și simplu produce admirație și respect pentru munca lor, răbdarea și

profesionalism de cea mai înaltă calitate. La urma urmei, în departament sunt mai ales oameni care nu sunt destul de tineri și

foarte răbdătoare și trebuie să țină seama de acest lucru.
Asistent medical senior, Anna Ivanovna. doar un comandant. Personalul ei este întotdeauna la locul de muncă, echilibrat și

prietenos. În birou este întotdeauna foarte curat și nu se aude nimic. Excelent, Anna Ivanovna! Mare pentru tine

Vă mulțumim pentru îngrijorarea dvs. cu privire la separare și bolnavi!
Un imens, din partea de jos a inimii, recunoștință față de medicul curant Kustova IA. pentru

un doctor și un doctor minunat.

Ilya Anatolievici chiar și la sfârșitul săptămânii a fost cu soțul meu când a fost necesar. Acesta este un adevărat doctor și

în mod surprinzător, nu indiferentă. Profesionalismul său se manifestă în totul - arcul scăzut și al nostru

Vă mulțumim cu dorințele sincere de sănătate și noroc în viața noastră tare.






Mulțumiri speciale Vladimir Stanislavovich Alyab'ev - șef de departament - Acestea sunt mâinile de aur, inteligent

cap și o inimă mare! Dacă nu pentru tine. Vladimir Stanislavovici și nu dr. Kustov IA nu merge

soțul meu pe propriile mele două. Despre tine, dr. ALYABYEV VS știți în țările CSI, doresc să ajungă la dvs.

gloria voastră sa răspândit pe teritoriul fostei noastre țări sovietice. Vă mulțumim! Am fost norocoși să fim

pacient al departamentului dvs. Nu mă îndoiesc că în departamentul dvs. toți chirurgii sunt profesioniști

recenzii ale chirurgiei vasculare 3 Anonimele rămân și eradicate pozitiv Neplăcute.

Curățenie, reparații, confort

A treia terapie. Atitudinea rușinoasă față de tratamentul celor merituoși, mulți au supraviețuit vârstnicilor.
Mama văduvă de veteran de război invalizii de război și muncesc din greu pentru a muta chiar și în apartament. Am pus-o timp de trei zile pe un pat înalt, unde nu putea să se culce sau să se ridice fără ajutor. Apoi, adevărul a fost schimbat la unul mai mic, mulțumesc. Timp de două săptămâni, ei și-au rupt mâinile astfel încât au devenit negri din vânătăi și umflați. Înțeleg că venele sunt rele, dar profesioniștii trebuie să lucreze. Inspectarea chirurg, el a spus că în regim de urgență pentru a face o intervenție chirurgicală pentru a elimina o hernie ombilicala, este foarte preocupat de ceea ce medicul curant, Vladimir Andreevici, verdictul dat, operațiunea nu se face, se poate ajunge în unitatea de terapie intensiva, dar nu are nevoie de probleme suplimentare. Trei zile de așteptare pentru a doua consultare chirurg promis de către același medic, dar nu a așteptat. La două săptămâni după primire, medicul curant a fost prescris fizioterapie, a așteptat toată ziua, nu a așteptat. Medicul participant a explicat că pur și simplu nu era de acord cu ea. Sunt mulți pacienți, dar medicul este singur. Fizi

Terapistul a venit numai după o zi. Păi, este posibil ca să bat pe bătrânii neajutorați și bolnavi? Cea mai importantă recomandare a medicului curant este să se roage Domnului. Poate că este, desigur, nu prea mult, dar într-un fel de la medici se așteaptă la o altă asistență câteva.

Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort

Abia a luat direcția în clinica sa în spital, a auzit recenzii bune .. (mama sa, 73goda pe picioare a fost deja nu a schimbat prima mini-accident vascular cerebral) mama a vrut un pic trata. Am ajuns, nu ne-au acceptat. Motivație: „aveți nevoie pentru a face un RMN si CT a creierului, iar noi nu funcționează, nici un echipament și nu va funcționa timp de 2-3 luni si va fi aici pentru a face mama ta, poți să faci aceste proceduri în altă parte ...?“ Ca rezultat, RMN-ul se face, a ajuns la un neurolog în centrul medical plătit, am scris tablete și preparate injectabile. Stabilează cuie. În fig., Un astfel de serviciu și un astfel de medicament. Imi doresc acest personal medical aceeasi atitudine fata de ei si de rudele lor.

Parshenkova Galina Fedorovna

Îmi exprim recunoștința și recunoștința sinceră conducerii și întregului personal al spitalului pentru atitudinea lor sensibilă și atentă față de pacienții lor. Vreau să mulțumesc special medicului secției terapeutice nr. 17 Ekaterina Vladimirovna și șefului departamentului Natalia Vasilievna.

Curățenie, reparații, confort

Doar recenzii pozitive. Nu se compara cu un spital normal, unde nu se spune nimic și este constant nepoliticos. Bunicul a fost târât din cealaltă lume. Medicii s-au numit și au vorbit ca o avere. Sunt doar uimit și foarte bucuros că acest lucru se întâmplă în continuare! Din lucrurile bunicului nu sa pierdut nimic, în timp ce el a stat 11 zile în terapie intensivă, chiar și banii au fost returnați toți la un ban, care într-un spital obișnuit veți vedea foarte rar. O problemă este parcarea. Ar fi posibil să organizăm un fel de parcare pentru oaspeți.

Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: