73 de ani, angelina vvk a decis plasticul

Gazda de televiziune a spus despre modul în care acționează în formă și ce înseamnă că ea folosește pentru a menține tinerețea pielii ei.

73 de ani, angelina vvk a decis plasticul

73 de ani, prezentatoarea TV Angelina Vovk. prin admiterea sa, a urmat întotdeauna principiile unui stil de viață sănătos și a încercat să nu recurgă la proceduri radicale de întinerire. Cu toate acestea, ajungând la o anumită vârstă, sa gândit atât la cosmetică, cât și la cosmetică specializată. Deci, recent, celebritatea sa întors la clinică, unde după examinare i-au fost oferite mai multe proceduri.






73 de ani, angelina vvk a decis plasticul







„Eu conduc un stil de viață sănătos, am mânca dreapta. Se beau 2 litri de apă pe zi. Mama toată viața mea să se mențină în formă, spunând că „este necesar să fie comme il faut“. Și anume mi-a afectat în materie de frumusețe. Încercarea de știri frumusete, am inceput cu aparitia primelor riduri. Deci, în acest caz, eu sunt o mână veche. Am înțeles că vârsta nu se poate ascunde, și este o prostie să facă, dar, de asemenea, nu se va lipi de ea. La 73, mă simt o fată tânără - Am o mare de energie. În plus, eu predau abilități oratorice în cadrul Institutului de Cultură, și doresc să arate bine în fața studenților, precum și să fie un exemplu pentru nepotul meu - în vârstă de 14 de ani, Angelina și în vârstă de 13 de ani, Anna, este o fiică a finii mei „, - a spus prezentatorul TV ediția StarHit.

73 de ani, angelina vvk a decis plasticul

După prima numire Angelina M. împrospătat vizibil procedura, pielea ei strânse și devin mai rezistente. Planurile celebritate în primăvara acestui an pentru a finaliza întregul curs de întinerire și apar înainte de fanii săi într-o formă actualizată. Cu toate acestea, Vovk a spus că, după proceduri chirurgicale nereușite care au fost în viața ei, ea nu va fi niciodată fără a fi necesară se sprijină pe bisturiu.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: