20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Desigur, în acest caz merită să luați o pătură caldă și să citiți noi glume pe Factrum!

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Ieri am dorit dorințele de Anul Nou, dar astăzi buza mea a crăpat în îngheț. Hint înțeles.







21:46 - "Astăzi mă voi duce la culcare devreme." 03:52 - "Mă întreb care sunt numele oamenilor care trăiesc în orașul Gus-Khrustalny? Gâște? Lentile? Locuitorii Guskhrustal? ".

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Nu spun că el a fost obosit de monotonia vieții de zi cu zi, dar dacă Gandalf a sugerat ca eu iau inelul în Mordor, aș fi fost de acord fără ezitare.

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Într-o zi vei cumpăra un sacou de modă în frig și cald. Asta e tot. Acesta este începutul sfârșitului, pachetul de pachete, pălăria și tăvile pentru acțiune.

Procesul de decorare pomul de Crăciun - un confortabil strigăte de familie și scandaluri: „! Hang simetrice“, „Unde ești, dracului atârnă mingea, el nu este în armonie“, „Nu țipa la mine“ Și mai mult!.

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum






Suntem atât de căsătoriți atât de mult încât soția mea poate să termine frazele mele. De asemenea, ea vine cu ceva și adaugă ceva de la ea în mijloc.

De ce în OBZH mi sa spus cum să supraviețuesc dacă am întâlnit un urs, dar nu am spus un cuvânt despre cum să supraviețuiești, dacă ai un salariu mic? Încă nu am întâlnit un urs, dar am un salariu mic în fiecare lună.

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Astăzi, soțul ei, uita la cat de calm am hrăni terci fiul meu, pe care a mânjiți pe mâini, față, scaune înalte și jucării, ma întrebat cu toată seriozitatea: „Voi luați orice antidepresive?“.

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Studenții de azi, care au birouri în tabla interactivă, nu înțeleg cum este - pentru a uda LAR și 10 minute de mers pe jos o lecție.

Perna și pătuț - sunt așa, da, au un om de vina - doar scuipa!

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

În orice centru comercial mare, în plus față de camerele pentru copii, trebuie să existe un loc special în care să-ți poți lăsa soțul să nu sufere.

Eu deja alerg în jurul femeilor, ia-i pe toți aici!

20 glume scurte, care vă vor ridica cu siguranță băuturile spirtoase! Faktrum

Îți place postul? Sprijin Factum, faceți clic pe:







Trimiteți-le prietenilor: