12 răspunsuri despre kfc la districtul химки, ленинградское шоссе, вл

Mă duc la gustări de mai multe ori pe săptămână pe tot parcursul anului în KFC "League of TCs" Khimki. Clienții constanți nu-și amintesc (cu toții le vedem pentru o singură persoană, ca și pentru noi). Surprinzătoare atitudine neglijentă a unor angajați față de îndatoririle lor. Se poate pune cu ușurință o cârpă umedă și o pereche de hârtie, pentru a nu pune o ștampilă în primirea de cartofi liber la următoarea vizită. La întrebarea: „Știi de ce pe tava ar trebui să fie de cel puțin două șervețele umede De fapt nu au toaletă Următorul. ›







Cereți constant un pașaport atunci când plătiți cu un card, ceea ce este extrem de enervant.

Dimineața, pentru ca cafea să stea de la 5-7 minute. Panini nu iau, un acid rar, este imposibil.

Reteta pentru chifle din "Classic", precum si umplutura se schimba din ce in ce mai rau.







Mă duc la gustări de mai multe ori pe săptămână pe tot parcursul anului în KFC "League of TCs" Khimki. Clienții constanți nu-și amintesc (cu toții le privim pentru o singură persoană, așa cum sunt și ei pentru noi). Surprinzătoare atitudine neglijentă a unor angajați față de îndatoririle lor. Se poate pune cu ușurință o cârpă umedă și o pereche de hârtie, pentru a nu pune o ștampilă în primirea de cartofi liber la următoarea vizită. La întrebarea: „Știi de ce pe tava ar trebui să fie de cel puțin două șervețele umede De fapt nu au toaletă Următorul. ›

Știu că hrana rapidă este rea, dar este foarte gustoasă pentru rău. A vizitat CFS în "Mega-Khimki", foarte bine. Poți să mănânci delicios și, cel mai important, nu scump. Acum, prețurile lor au crescut, dar în limite rezonabile. Foarte gustoase la ei cartofi prăjiți cu pui de condimente, curajos gustos, toate gustoase și proaspete, și cel mai important rapid.

Puteți să veniți întotdeauna și să luați un prânz delicios, dacă nu prea mult timp! Personalul plăcut vă va servi și pregăti rapid comanda! Prețurile nu mușcă și, în același timp, cafeaua lasă o impresie plăcută!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: