23 răspunsuri despre Volgogradenergosbyt la adresa Volgograd, strada Kozlovskaya 14

Pentru cei care nu știu, contoarele sunt prezentate timp de 16 ani. Ei vin și încep să apese din punct de vedere psihologic, că aveți nevoie urgentă să înlocuiți contoarele. Când avem în documentele noastre se spune că în doi ani se înlocuiește. Biroul lui Sharashkin pentru atragerea ilegală a banilor. Acum o să scriu la procuratură.







Bună ziua! Este păcat că nu știu cum să atragă (sau, mai degrabă, vă puteți da în judecată, dar este un proces lung) organizație „Vologogradenergosbyt“, deoarece acestea împiedică transmiterea indicațiilor pentru încărcare. S-ar părea că ei sunt interesați, așa că am fost hrăniți la momentul numărului de kilowați consumate pe lună, dar, din păcate, este imposibil să treacă. Acum cinci ani, am transmis toate indicatiile prin Banca de Economii online despre lumina, gazele si apa. Și totul a fost bine. Dar acum au creat site-uri web și nu funcționează, scriu corect invers. Data viitoare ›

Pentru cei care nu știu, contoarele sunt prezentate timp de 16 ani. Ei vin și încep să apese din punct de vedere psihologic, că aveți nevoie urgentă să înlocuiți contoarele. Când avem în documentele noastre se spune că în doi ani se înlocuiește. Biroul lui Sharashkin pentru atragerea ilegală a banilor. Acum o să scriu la procuratură.

Bună ziua! Este păcat că nu știu cum să atragă (sau, mai degrabă, vă puteți da în judecată, dar este un proces lung) organizație „Vologogradenergosbyt“, deoarece acestea împiedică transmiterea indicațiilor pentru încărcare. S-ar părea că ei sunt interesați, așa că am fost hrăniți la momentul numărului de kilowați consumate pe lună, dar, din păcate, este imposibil să treacă. Acum cinci ani, am transmis toate indicatiile prin Banca de Economii online despre lumina, gazele si apa. Și totul a fost bine. Dar acum au creat site-uri web și nu funcționează, scriu corect invers. Data viitoare ›

Sunt o persoană cu dizabilități din grupa a 2-a, am ajuns la 05.06.15 la ora 10 am, la secțiunea a VIII-a a kir-na, care ar fi ceva pentru a clarifica și a primi chitanțe. Când am clarificat, am auzit multe despre mine "măgulitor". Nu atenția consumatorilor, scuze care nu vor să înțeleagă angajații unei persoane pe care nu le-am văzut în ochii lor. Când sa adresat șefului Tarasovei N. Viktorovna - așa că sa prezentat, am fost în general îndreptată către ușă. Se pare că șeful "construiește" echipa, selectează angajații pentru ei înșiși. Deci nu am primit ceea ce am nevoie. Și este necesar. Data viitoare ›

Cât de obosit sunt de la biroul tău. Anterior o plată am trimis banii și predat contorul pe un singur site online, Sberbank este acum la 1 la 10 trebuie să aducă o contribuție, și 23 - 25 pentru a trece contorul, în ciuda faptului că această decizie a Guvernului a anulat contractul cu tine despre Nu am încheiat asta. Și aceasta se numește îmbunătățirea relației cu clientul? Regiongaz și societate de administrare ia citirile și să plătească 1 până la 10 numărul unu facturile de postare. Și tu ești slab. Data viitoare ›







De ce, când se percep taxe pentru ODN, ei se bazează pe metri pătrați, iar când se întorc ONU, ei se bazează pe numărul de oameni care trăiesc. Și dacă nimeni nu este înregistrat, atunci nu este necesar să-l returnați? Ce practică viciară?

Nu este clar ce, în fiecare lună s-au vândut sume diferite, ca și când aș plăti toată casa! Atunci de ce contorul din apartament? Ei se bazează pe decretele lor incomprehensibile!

Se creează în această organizație nu este clar că, în niciun caz explicațiile privind rezoluția guvernului regional nr.104-nr. De ce au făcut modificări în nr. 344, rezoluția Federației Ruse nu este îndeplinită, unde se spune că, în funcție de dispozitiv, contul pentru nevoile gospodăriei nu poate depăși calculul conform standardului. Și de ce angajații Volgogradenergosbyt nu pot răspunde, norma de standard pentru o persoană pe lună.

Accidentat ODN pentru luna de 127 de metri patrati. pentru un apartament in 24 blocuri de apartamente, unde se afla doar un singur bec cu LED-uri la intrare, nu exista iluminare nici la intrarile si la subsol. Consumul de energie electrică. energie pentru o lună într-un apartament cu un e-mail. aragaz și încălzitor de apă a fost de 335 de metri pătrați. pe l / s. 0220-57-148.

Pe străzile din electricitatea uzbec este oprit, încercând să pătrundă pe numerele (de exemplu, 97-29-56, 55-10-70, 63-19-97), sunt listate pe oficialul. site-ul Volgogradenergosbyta, nesocotirea completă a apelurilor, astfel încât nimeni nu are un răspuns în cursul zilei.

Întrebări pentru organizație

Mai exact despre ramura Uryupinsky - Sunt președinte al consiliului de la domiciliu, vreau să întreb de ce organizația se calculează ODN și indicații de contoare de camere pentru un circuit necunoscut? Conform decretului Guvernului ARF se taxează conform declarațiilor depuse de societatea de administrare nu mai târziu de data de 25 a lunii curente, precum și mărturia contoarelor individuale sunt indicate în coloana din dreapta a conturilor prezentate de organizația dumneavoastră. De fapt, se întâmplă, ceva incomprehensibil - toate acumulările. Data viitoare ›

Bine ai venit! Sunt membru al CNT "Autotransportnik". În toamna acestui an, am solicitat o conexiune permanentă a energiei electrice la site-ul meu. Cererea a fost acceptată, nu există o datorie de plată. Dar refuză să se conecteze datorită: nu unui astfel de tip de scut sub tejghea, așa cum sunt acceptate - acestea sunt cuvintele inginerului energetic care deservește acest SNT. În vara, am aplicat unei organizații care mi-a dat oficial să instalez acest scut, un contor electric și cablajul intern într-o clădire rezidențială, pentru ceea ce am făcut. Data viitoare ›

Dragi angajați ai Volgogradenergosbyt! Am cumpărat o casă privată în proprietate. Fostul proprietar al casei a avut o datorie pentru energia electrică consumată. Pot conta pe faptul că, atunci când semnez un contract de energie electrică (după primirea unui certificat de proprietate asupra casei achiziționate), i se va atribui un nou cont personal. Nu vreau ca datoriile fostului proprietar să fie afișate constant în anunțurile mele.

Încasări fără plată

Tel. 8-917-832-8671, Tamara Vasilievna Sidorkina, președinte al Consiliului Palatului Congreselor. Tel. 8-917-723-2026, Poluliakh Elena Veniaminovna, vicepreședinte al Consiliului Palatului Congreselor.

Informez ca la statiile de baza ale tarii Tatyana metoda de scurtcircuit a transformatoarelor de curent este furtul de energie electrica. Vă sugerez să excludeți o astfel de oportunitate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: