12 Recenzii despre aproximativ o sută de complex dzigora, g

Când sunați sau vizitați, vă rugăm să ne informați că ați găsit informațiile de pe site-ul Web al Serviciului. Acest lucru va crește șansele de a obține servicii de calitate.

Complexul STO DZigora
Direcția de activitate;






Repararea mecanismelor de rulare - înlocuirea amortizoarelor, pârghiilor, rulmenților, blocurilor silențioase etc.
Schimbarea uleiului - Motorul, transmisia.
Înlocuirea fluidelor de proces - GUR, sistem de frânare auto, sistem de răcire.
Repararea și întreținerea sistemului de combustibil de autoturisme, duze, înlocuirea filtrului de carburant de curățare, de curățare corpul clapetei și galeria de admisie.
Colapsul convergenței, calculatorul, ZD.
Întreținerea cuprinzătoare a autovehiculului prin kilometraj.
Alimentarea cu aer condiționat.
Astfel, la noi puteți folosi serviciile de spălare și montare a anvelopei, în timpul lucrului pe care vă puteți relaxa la bar, există Wi-Fi.

Ați găsit o eroare în descriere? Notify. vom corecta!

Opinii ale complexului DZigora

De multe ori deservite de mașinile lor preferate în acest complex, recent remarcat prin SMS cu acțiunea de pe alinierile, a decis să vină să se adapteze, a fost luată o nouă razvalschika maestru. Tipul de la prima dată a expus ambele roți și un cârma, care raritatea mare în ceea ce privește această procedură. Recomandă tuturor

Igor, vă mulțumesc pentru feedbackul dvs.!

Nu mă adresez în DZigora pentru prima oară. Foarte mulțumit de calitatea muncii. Cu fiecare tratament, primesc sfaturi detaliate și o atitudine prietenoasă. Am de gând să continuăm să fim deserviți la această stație de service!

A trebuit să schimb ulei în mașină și să reparăm și uneltele de rulare. Am decis să mă adresez acestui serviciu la sfatul unui prieten.

Maeștrii au făcut totul rapid și eficient. oameni competenți, profesioniști care nu sunt livrate dop.rabotami și, în același timp, sunt conștienți de starea mașinii, ca și pentru mine - perfect raportul preț-performanță.
Sunt capabili să păstreze nivelul. Mulțumesc pentru asta!

Igor, vă mulțumesc pentru feedbackul dvs.!
Vom fi bucuroși să vă vedem!

Am spălat mașina pe fluturașul care a fost pus sub ștergătorul mașinii. Am fost foarte mulțumit de calitatea lucrărilor efectuate și a prețului. Dacă nu până acum, aș folosi serviciile în continuare și vă mulțumesc băieți pentru cafea și profesionalism.

Anna, mulțumesc pentru feedback!
Vino din nou și vei primi o carte de client regulată!
Vom fi bucuroși să vă vedem!

Sa intors la acest STO la recomandarea prietenilor, inainte de a fi servit la locul de cumparare a masinii. Atitudinea față de client și activitatea serviciului în ansamblul său a fost plăcut surprinsă! La început, frică să aibă încredere în mașina lor nu este familiar oamenilor, dar prietenii convins, pentru care vă mulțumesc foarte mult) Înainte de a pleca în vacanță băieții lăsat mașina preferată pentru un schimb de ulei, filtre, de umplere de aer conditionat si a cerut pentru a elimina nu bate la ușă plăcute în hodovoy.Rabotu finalizate la timp și așa cum a fost de acord, a luat o mașină de curat frumos, aparatul de aer condiționat, cum ar fi noi si nici lovituri si zgarieturi nu mai deranjeaza))) călătoria a fost o placere)))) în conformitate cu costul lucrărilor de dovedit considerabil mai ieftin decât serviciul oficial. Vă voi contacta în viitor și vă recomand cu prietenii și cunoștințele!))

Tatyana, sunt bucuroși că prietenii au reușit să te convingă că poți să-ți încredințezi mașinii tale CTO DZigora. )






Vom fi bucuroși să vă revăd! Așteptăm următorul program de întreținere programat!

La sfatul prietenilor, ia condus mașina la băieții din complexul DZigora pentru întreținere. Au rămas mulțumiți de munca lor. Prețul este destul de adecvat. Ceea ce trebuie schimbat, a determinat la ce să atragem atenția în viitor, toate în esență, astfel de a vorbi. Și acum sunt un client regulat al complexului DZigora. I-am cerut recent să înlocuiască bobinele de aprindere. Lucrarea a fost realizată la nivel profesional, calitativ și rapid. Îmi exprim recunoștința față de maeștrii de service auto. Vă recomand tuturor!

Vă mulțumim pentru feedback!

Am un zbor din acest complex, am citit recenzii bune pe forum și am decis să vin și să văd ce se întâmplă și să schimbați plăcuțele de frână.
Chemat, a sosit, a exprimat problema (înlocuirea plăcuțelor de frână!) Și după ce toate aceste "maestru" a început să lucreze. Dar în procesul de dezmembrare a sistemului de frânare au existat capcane. Dar Dumnezeu este cu ei, a decis să înlocuiască piesele uzate-out (suport etrier, furtunuri de frână, montarea aceeași lamă, etc.) și în seara când am ajuns pentru a ridica mașina lui, a fost neplăcut surprins. La mine, din motive lipsite de claritate, în box, furca de ambreiaj sa stricat.
Întrebare: Cum? Și ce are de-a face cu sistemul de frânare? Administratorul nu a putut să-mi răspundă la acest lucru, dar, în același timp, au avut tendința de foarte mare atenție în direcția pe care am ajuns la o furculiță rupt, și le-au, pentru un motiv sau altul, această prindere este pierdut!
În consecință, după astfel de știri sa decis să părăsească mașina pentru o altă zi, pentru a remedia această problemă deja.
Toată sâmbăta 7.11.15 a trecut în așteptarea unui apel pentru a ridica mașina. Și când am ajuns la ora 19.30, a fost doar colectată. În același timp, doi tineri "stăpâni" au lucrat la ea. Dacă pot fi numiți așa.
Am luat mașina 21.00 (mulțumiri speciale pentru procesare) și abia am ajuns acasă, pentru că tot timpul am fost tras la dreapta. Am putut merge doar la 40 km. La o viteză ușor mai mare, mașina a aruncat puternic pe partea dreaptă.
A doua zi (la Complexul Sun. DZigora nu funcționează), am fost nevoit să meargă la alte stații pentru re-diagnosticare șasiu și verificarea prăbușirea convergenței. Ceea ce pentru mine, în complexul DZigora, a fost făcut doar pe hârtie. În realitate, roțile mele se uita în direcții diferite. Prin urmare, a trebuit să plătesc un alt STO, să plătesc din nou și să lucrez că "maestrul" nu a făcut-o.
Aș dori să spun pentru maestrii care sunt prea sigur pe sine, dar nu fac rabotu.Oni lor justă a găsit o grămadă de eșecuri în sistemul de frânare (interior), dar diagnosticul de suspensie (având în vedere simplu) nu a observat că trebuie să se schimbe anterei grenade și mingi de antere. Acest lucru l-am văzut personal pe un alt SRT în re-diagnosticarea alergării
Costul total al șederii mele în acest complex auto a fost mai mult de 3000 UAH.
Dar proiectul din lucrarea neterminată - chiar mai mult!
Acum cred că de 10 ori. dacă merită să contactați acest complex.

În ceea ce privește aderența. La finalizarea lucrului cu frânele, în momentul în care administratorul a părăsit cutia de pe mașină, pedala de ambreiaj "a dispărut". Mașina nu avea nici măcar timp să părăsească cutia. Administratorul a arătat că cablul ambreiajului funcționează corect, dar ambreiajul nu este stors. Cu dvs. sa convenit ca masina sa ramana pe SRT in ziua urmatoare pentru a scoate cutia de viteze si pentru a afla cauza esecului.

Așteptăm decizia dvs. privind soluționarea situației actuale.

Pentru o lungă perioadă de timp a servit la tine pe shinomontazhe și o chiuvetă, toate aranjate pe calitatea de serviciu. dar în ultimul timp totul a fost făcut să eșueze. pereobul mașină, nu a reușit să ajungă acasă, a scăzut greutatea pe echilibru, și un alt disc zgâriat. E rău că am observat deja acest lucru aproape de casă și nu m-am întors. Și administratorii și șaibele au devenit nepoliticoase la chiuvetă. Vă recomandăm ca managerul acestui complex să trateze cu atenție alegerea subordonaților săi. În caz contrar, la o asemenea rată, veți rămâne fără clienți. Mult noroc cu munca ta, sper să corectați.

Este ciudat, am fost acolo mașina mea de mai mulți ani, m-am întâlnit cu conducerea pentru o lungă perioadă de timp, care aproape întotdeauna personal controlează calitatea muncii! Administratorii se schimbă rar, ceea ce le oferă posibilitatea de a cunoaște personal clienții obișnuiți și de a le trata în consecință! Ei bine, există lacune și nu îmbunătățiri, dar acesta este factorul uman, mai ales într-o zi festivă.

"complex" folosit pentru a fi o chiuveta simpla, care respecta clientii. Acest lucru a durat 5 ani. Două dintre ultimele mele vizite la ei s-au încheiat cu nervi stricați și cu un scandal - într-un loc plat. De la rândul lor, începe propriile lor, nepoliticos și minți.

Este un păcat, bine, conform planului, ar exista un loc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: