10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

femei din intreaga lume solicita saloane de coafura lor de a face un bob bob ca Victoria Beckham, ouatului neglijent Kate Moss sau o scurtatura ca Halle Berry. Comode a ales coafuri celebritate cele mai copiate care au devenit marca lor comercială.

Julia Roberts

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin







Dita von Teese

Regina de burtă Ditou von Teese nu poate fi imaginată fără o imagine de epocă în stilul de a-pin-up. Cartea de vizită a diva a devenit un locaș retro de culoare neagră, perfect neted și înjunghiat în temple de persoane invizibile.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Anna Wintour

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Jennifer Aniston

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Monica Bellucci

Monica Bellucci natura înzestrat păr gros de pluș. Actrita nu-i place să elaboreze coafuri: timp de mai mulți ani, ea poartă părul, bordurate uniform chiar sub umeri, care este împărțit într-o cărare pe mijloc. Monica explică alegerea lene obișnuită. Bellucci spala capul ei, pieptăna părul și ușor le ridică la rădăcini, asta e tot stilul.







10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Victoria Beckham

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Halle Berry

O altă vedetă de la Hollywood, a cărui imagine este asociată cu parul scurt - Halle Berry. Actrita a avut un păr frumos ondulat, dar apoi ea a facut-o faimoasa scurt „Pixie“ și pentru o lungă perioadă de timp nu sa schimbat. Potrivit recunoașterii Berry a încercat mai întâi părul scurt tăiat la începutul unei cariere: „La vârsta de 18 ani am mers la auditie și a văzut o mulțime de fete cu părul lung. Am decis că ar trebui să fie într-un fel diferit, ies în evidență pe fundalul. M-am dus și obstrigla de păr. Două săptămâni mai târziu, am primit prima parte. "

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Icoana de stil Kate Moss preferă un stil relaxat în haine și un par vicios. Acest lucru îi dă farmecul și sexualitatea deosebită. "Coafura poate fi nepăsătoare, dar părul trebuie să fie întotdeauna curat. Aceasta este o condiție prealabilă ", spune Kate Moss.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin

Kim Kardashian

O coadă scăzută și netedă, cu o despărțire dreaptă, a devenit cartea starului reality show-ului Kim Kardashian. Această coafură dezvăluie fața și concentrează atenția asupra îmbrăcămintei sau asupra figurii, ca în cazul lui Kim. Acest stil universal este potrivit pentru orice eveniment, arată discret și elegant, dar se adresează numai proprietarilor ovalului perfect al feței.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea, portalul de sex feminin







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: