20 de poze haioase cu pisici

Știu că pe site-ul LifeGlobe există deja articole cu imagini de pisici, amuzante și nu foarte, dar merită menționat că umorul pisicilor nu are nici o limită. Pisicile sunt gata să ne înveselească în zilele cele mai tulburi! Stephen King scrie că pisicile sunt gangsteri ai regnului animal. Poate că acesta este))







20 de poze haioase cu pisici

Uneori imi invidiez pisica, te uiti la el si intelegi ca este o fiinta fericita, pentru ca nu este deranjat deloc, fara griji si experiente anxioase. În desen animat despre o pisica Garfield, protagonistul a spus: „Pisicile nu cer, ei doar să ia tot ce vor.“ Și este de remarcat faptul că noi, timpul ca oamenii să aibă de a asculta acest pletos, animale cald și, uneori, atât de amuzant. Mulți filozofi, scriitori și oameni inteligenți au scris despre pisică câteva fraze, cineva a scris poezii despre pisici și cineva a filmat filme și desene animate. De-a lungul anilor, am dezvoltat o opinie specială despre pisici. Ce sunt ei, minunați, amuzanți sau răi ...?

Acest articol conține câteva fraze despre oameni despre pisici și câteva fotografii amuzante, care, probabil, vă vor ridica spiritele. Iubitorii de pisici - bucurați-vă ...)

20 de poze haioase cu pisici

Din punctul de vedere al pisicii, cel mai confortabil loc din casă este locul în care proprietarul stă în prezent.

20 de poze haioase cu pisici

"Sufletul altui este întunecat, dar o pisică, cu atât mai mult". - Anton Cehov

20 de poze haioase cu pisici

Dacă există vreun mister în pisici, atunci doar unul: de ce au decis să devină casă?

20 de poze haioase cu pisici

"O pisică își poate ierta iertarea pentru orice". - Ruth Hanlon

"Dacă pisica nu a reușit să prindă șoarecele, ea se preface că-și urmărește frunza." - Charlotte Gray

20 de poze haioase cu pisici

"Pisicile pot fi foarte răutăcioase, insidioase și răzvrătite, iar aceasta este doar o scurtă listă a virtuților lor." Alice Dixon

20 de poze haioase cu pisici






"Uneori spargeți o pisică, priviți-o și există un sentiment neplăcut că ea a înțeles totul până la ultimul cuvânt". Și a adus aminte ... "- Charlotte Grey

20 de poze haioase cu pisici

"Timpul ceaiului de seară este momentul în care fiecare pisică domnește în casă și când domnia solo domnește în casa în care nu există pisică" - Ursula Moray Williams

20 de poze haioase cu pisici

"O pisica si o antrenament nu sunt concepte atat de incompatibile. In doar cateva zile o pisica poate sa antreneze pe oricine". - Graham Cooper

20 de poze haioase cu pisici

Judecați-vă: ce fel de animal de casă primește o bucată de carne esențială, nu pentru că este benefică pentru oameni, nu pentru că păzește casa sau cântă frumos, ci pur și simplu pentru că, după masă, arată plăcut. Și se bate. În purring - cheia pentru enigma de pisici.

20 de poze haioase cu pisici

Există doar două opțiuni. O pisica reala este in masina:
a) în cutie;
b) în stupoare.

20 de poze haioase cu pisici

Era o pisică, iar într-una din antenele lui erau mai multe sentimente decât în ​​tot corpul meu.

20 de poze haioase cu pisici

20 de poze haioase cu pisici

"Poți să iubești doar o pisică în termenii ei." - Paul Gray

20 de poze haioase cu pisici

Dacă o pisică este obișnuită cu ceva, ea trăiește conform regulilor și nimic nu se va schimba până nu se va întâmpla ceva ... serios. Ei bine ... dragostea sau accidentul pisicii.

20 de poze haioase cu pisici

20 de poze haioase cu pisici

Mulți oameni nu sunt obișnuiți să-și numere pisicul lor drăguț ca un ucigaș în serie, dar pisicile sunt pisici.

20 de poze haioase cu pisici

- Într-adevăr? Și care este numele pisicilor tale?
- Moarte, Foame, Mor, Război și domnul Mustachio.
- I-ai numit numele călăreților lui Apocal ... Așteaptă, ce-i cu domnul Usatik?
"Ei bine, au fost doar patru călăreți."

20 de poze haioase cu pisici

- Mi-e teamă că nu-mi plac pisicile. Iată câinii - o altă problemă.

- Nu, trebuie să-ți iubești pisicile! Când toți oamenii sunt ca niște pisici la ora două după-amiaza, lumea va ajunge la perfecțiune.

20 de poze haioase cu pisici

Evaluați articolul prin împărtășirea cu prietenii:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: