106 Feedback-uri despre administrarea Președintelui Republicii Bashkortostan în Minsk, adresa:

Rămâne ca în *** dar mai rău (((și sopetsya fratele slavă, și în provinciile care nu sunt dorit, și nici o lucrare - dar rochie si *** CRUIA - pentru apa ruginite, care copiii miros din gura. - astfel încât viermi sau dinți, sau să cumpere un filtru, apa este mai curată va fi cumpărat în termen de 1,5-2 luni, încă o dată cumpăra)))))) - dar cu plata))))), după ce comisia - toate RUKATAYA))))) - ATP pentru coreeni și China, acum cu taxele lor și G. BERI - pentru șomaj, mă duc să caut un loc de muncă, astfel încât dvs. promisa (in ciuda ce an))), pentru hack. Data viitoare ›







Doar un stat militar! Ne-am dus acasă cu un prieten, autobuzul sa oprit. Mi-au cerut să beau, dar am plecat de la cafenea. A răspuns da, am băut bere! În mâinile lor purtat o închisă 0, 5 bere! Întrebat să urce în autobuz și să conducă spre punctul forte, pe care l-ar purta pur și simplu prin baza de date. Drept rezultat, ei au cerut pentru 2,5 ruble o amendă de un fel, se presupune că suntem într-un loc public beat! Întrebarea este, unde este legea și de ce am fost luată. Trebuie sa beau bere zero sub voal.

De ce avem astfel de medicamente și medicamente scumpe în Republica? Pentru a trece un IRM este necesar să plătească 300-320 ruble. De unde provin aceste tarife? Pentru a fi supus unui tratament și pentru a trece un pensionar sau un dropper de lucru, trebuie să salvați de la o pensie și să cumpărați un medicament de care aveți nevoie de 300-400 ruble, plus seringi, sisteme, soluție și așa mai departe. Statul nostru a devenit atât de sărac încât nu-și poate permite tratamentul și serviciile medicale gratuite pentru straturi mai puțin protejate ale populației. Data viitoare ›

Reparații groaznice pentru că nu sunt puțini bani

Lucrez la SA Kamvol a fost foarte scurt de reconstrucție, așa că ne-am mutat în noua facilitate si ingrozitor este imposibil de a lucra, lipsa de aer, sefii injurii, înjositoare, reduce salariile, pentru a recruta alcoolici, dependenți de droguri și persoanele fără adăpost, și oameni buni inteligente nu iau. Am cere ajutor pentru a ajunge, unele comisii verificate toate detaliile, tesatura mai asieta, are propria mafie și toți banii în buzunar doar capul de rând, vă mulțumesc.

Colapsul sistemului ZHREO. Tehnica a fost distribuită, oamenii au fost tăiați, nimeni nu a muncit, nimic de făcut. Dar mulți șefi în locuințe și servicii comunale. Curând, curățați, reparați și valorificați clădirile rezidențiale vor fi rezidenții înșiși. Colapsul!

Nu este un cuvânt de adevăr. Mesagerii stau la putere și tăie banii oamenilor. Așa cum le pare, imperceptibil! Ar transplanta cea mai mare parte din ea!

Cine a inventat și a permis legea cu limita de 20 de euro pe lună pentru parcelele din străinătate? Iată situația mea specifică. Am decis să dau un vânt secund calculatorului meu vechi, sub forma unui nou procesor helper (doar suficienți bani pentru asta). Am găsit un procesor în China pentru 40 de dolari. Voi repeta BU! pentru bani noi acolo! La noi în Belarus, procesatorii nu fac, deci, că pe principiul "kuplyajce Belarus" nu se rostogolește. Nu avem astfel de procesoare, astfel încât acestea vor deveni caduce pentru încă 5-7 ani. Avem noi. Data viitoare ›

Următoarele 20 de recenzii ›

Rămâne ca în *** dar mai rău (((și sopetsya fratele slavă, și în provinciile care nu sunt dorit, și nici o lucrare - dar rochie si *** CRUIA - pentru apa ruginite, care copiii miros din gura. - astfel încât viermi sau dinți, sau să cumpere un filtru, apa este mai curată va fi cumpărat în termen de 1,5-2 luni, încă o dată cumpăra)))))) - dar cu plata))))), după ce comisia - toate RUKATAYA))))) - ATP pentru coreeni și China, acum cu taxele lor și G. BERI - pentru șomaj, mă duc să caut un loc de muncă, astfel încât dvs. promisa (in ciuda ce an))), pentru hack. Data viitoare ›

Doar un stat militar! Ne-am dus acasă cu un prieten, autobuzul sa oprit. Mi-au cerut să beau, dar am plecat de la cafenea. A răspuns da, am băut bere! În mâinile lor purtat o închisă 0, 5 bere! Întrebat să urce în autobuz și să conducă spre punctul forte, pe care l-ar purta pur și simplu prin baza de date. Drept rezultat, ei au cerut pentru 2,5 ruble o amendă de un fel, se presupune că suntem într-un loc public beat! Întrebarea este, unde este legea și de ce am fost luată. Trebuie sa beau bere zero sub voal.

Vreau să-mi exprim mulțumirile deosebite angajaților prezidențiali, ei m-au ajutat foarte mult. Apel la ei pentru ajutor, din păcate, nu a cerut FIO ca în cartierul Senno, regiunea Vitebsk din compania Rajagroservice nu a plătit alocația pentru copii. Apel în regiune, dar nu a ajutat, dar aici au ajutat imediat într-o oră și mi-au plătit o alocație pentru copii. Încă o dată multe mulțumiri!

Bine ai venit! Mulțumesc lui Gorsobes Polotsk și care îmi plătește o pensie. Asta se plânge aproape că o pensie mică! Și nu mă plâng! Mulțumim lui Dumnezeu pentru a trăi! Numai dacă războiul, Doamne ferește, nu a fost! Cu sinceritate, Alexander Nikolaevich Malyko, orașul Polotsk.

De ce avem astfel de medicamente și medicamente scumpe în Republica? Pentru a trece un IRM este necesar să plătească 300-320 ruble. De unde provin aceste tarife? Pentru a fi supus unui tratament și pentru a trece un pensionar sau un dropper de lucru, trebuie să salvați de la o pensie și să cumpărați un medicament de care aveți nevoie de 300-400 ruble, plus seringi, sisteme, soluție și așa mai departe. Statul nostru a devenit atât de sărac încât nu-și poate permite tratamentul și serviciile medicale gratuite pentru straturi mai puțin protejate ale populației. Data viitoare ›







Reparații groaznice pentru că nu sunt puțini bani

Luați această poziție și conduceți-vă. Ce judecați? El va conduce întotdeauna și pacea va fi întotdeauna în starea noastră. Un om minunat. Este greu pentru el să lupte singur, pentru a rezolva toate problemele. Aceasta este responsabilitatea. Totul este bine, doar cum să aranjezi cu ocuparea forței de muncă. Pentru a ajuta pe cei care nu pot găsi un loc de muncă. Toată lumea trebuie să lucreze, să aibă propria lor pâine. Dar, din anumite motive, nu toată lumea reușește. Poate o problemă de sănătate, sau nici o calificare, sau lenea obișnuită a omului. Va fi și mai multă prosperitate dacă vom lucra cu toții.

Lucrez la SA Kamvol a fost foarte scurt de reconstrucție, așa că ne-am mutat în noua facilitate si ingrozitor este imposibil de a lucra, lipsa de aer, sefii injurii, înjositoare, reduce salariile, pentru a recruta alcoolici, dependenți de droguri și persoanele fără adăpost, și oameni buni inteligente nu iau. Am cere ajutor pentru a ajunge, unele comisii verificate toate detaliile, tesatura mai asieta, are propria mafie și toți banii în buzunar doar capul de rând, vă mulțumesc.

Colapsul sistemului ZHREO. Tehnica a fost distribuită, oamenii au fost tăiați, nimeni nu a muncit, nimic de făcut. Dar mulți șefi în locuințe și servicii comunale. Curând, curățați, reparați și valorificați clădirile rezidențiale vor fi rezidenții înșiși. Colapsul!

Nu este un cuvânt de adevăr. Mesagerii stau la putere și tăie banii oamenilor. Așa cum le pare, imperceptibil! Ar transplanta cea mai mare parte din ea!

Cine a inventat și a permis legea cu limita de 20 de euro pe lună pentru parcelele din străinătate? Iată situația mea specifică. Am decis să dau un vânt secund calculatorului meu vechi, sub forma unui nou procesor helper (doar suficienți bani pentru asta). Am găsit un procesor în China pentru 40 de dolari. Voi repeta BU! pentru bani noi acolo! La noi în Belarus, procesatorii nu fac, deci, că pe principiul "kuplyajce Belarus" nu se rostogolește. Nu avem astfel de procesoare, astfel încât acestea vor deveni caduce pentru încă 5-7 ani. Avem noi. Data viitoare ›

Am scris o revizuire despre munca personalului mazului, că într-unul din magazine mama mea este tratată nedrept. Vă mulțumim pentru răspunsul dvs. prompt la feedbackul meu. Toate rezolvate cu succes. Mulțumesc foarte mult.

Sanatoriu "Radon". Unitate defectă pentru extracție orizontală. Anul trecut, oamenii au fost acceptați pentru acest dispozitiv cu 100 kg, spunând că este rupt. Tocmai am venit pentru el. Înțelege, te rog.

Alo Am o astfel de problemă, faptul că eu lucrez în organizarea BOBRUYSKSTROYKOMPLEKS și atunci când pentru a merge în vacanță, vacanta nu am primit, deși organizația este obligată să plătească plata de vacanță în termen de 3 zile, dar de vacanță sa încheiat și nici o plată a fost primită înainte de Până în prezent, și în afară de aceasta, încă nu există nici o muncă. Luați măsuri adecvate.

Alexandru Grigorievici, vă scriu despre legea care a fost publicată, că orfanii vor primi locuință timp de 5 ani. Ei bine, acest lucru este absurd. Am 17 ani, nu am deloc părinți. Am de gând să intru în BNTU. Voi studia acolo timp de 5 ani, unde pot obține bani pentru a-mi construi propria casă? Creditul? Nu, aceasta nu este o opțiune, atunci să plătească o viață? Și cum este familia? Cum vor trăi copiii mei? Atât de multe întrebări. Cred că acest lucru nu este corect. Pune-te în locul meu. Sper că te gândești la ceea ce am scris.

Este foarte insultător faptul că, înainte de alegerea președintelui nostru, Republica Bashkortostan se află într-o mizerie. Puneți în ordine cât de mulți pot lucra bunici de 70 de ani, și tineri profesioniști pe stradă și atrași de parazitism? Cum să trăiești cu tineri profesioniști. Răspuns.

Dragă Alexander G., din inimă vă mulțumesc pentru păstrarea integrității țării noastre, pentru crearea Republicii cea mai democratică și liberă, în cazul în care, practic, nici o crimă, care se menține pacea și ordinea, libertatea de exprimare și de acțiune, în care există democrație. Vă mulțumim pentru că nu ați acceptat "democrația" occidentală, care poartă înțelesul căzând omenirea în haos, în războaie fratricide, genocid. Vă mulțumim pentru cea mai mare contribuție. Data viitoare ›

Sunt mulțumit de poziția politică a președintelui nostru. Europa și America nu aparțin aici, trebuie să luăm propriile noastre decizii și să nu ascultăm pe cei cărora nu le pasă bunăstarea noastră! Nu ar face rău să se unească cu Rusia și Ucraina (Pentru frăția slavilor, împreună suntem mai puternici). Alexander Grigoryevich Lukașenko este cel mai bun!

Dragă SPR! Am primit acum un e-mail de la comitetul executiv al raionului Polotsk de la PM Petkevich, dragă. documentele mamei mele au fost distruse! De ce? Au scris, mama de timp nu sa adresat mai mult de 5 ani în munți. policlinică, deci supusă distrugerii obligatorii prin lege! Prin urmare, draga SPR, dacă o persoană nu se consultă cu un medic de mult timp, atunci mierea este distrusă. documente, deci ce? Cine a inventat, îmi pare rău, aceste legi idiotice. Și acum că mama mea a fost traumatizată odată. Data viitoare ›

Pentru medici Polotsk polikinici adulți

Dragă SPR! Bine ai venit! Cine îmi va răspunde la această întrebare? mama mea Elena Romanovna Malak prescris de un medic terapeut Alexandra Ivanovna Masharsky buchet de antibiotice, iar mama este contraindicat din 1986, că alergia și medicul a dat asigurări că trebuie luate, eu sunt doctor! Și anume după aceste comprimate, în mama mea a fost jucată diareea și mâncărimea pe un corp a dispărut! Acum mama mi-a spus un doctor. Apoi voi veni și voi primi alte medicamente, iar erupția și diareea sunt eu, voi trata mai târziu! Dragă SPR, așa că suntem experimentali. Data viitoare ›

De ce este distrugerea documentelor medicale. Dragă SPR! Eu personal am vorbit în mod repetat, cu cap de terapeut Ekaterina M. clinica pentru adulți Polotsk și a vrut să găsească meddokumenty 1986 că Elena R. Malak mama a fost în traumatologie Novopolotsk o fractură deschisă a piciorului drept în aparatul Ilizarov! Și ce crezi tu? A dispărut fără urmă și propan meddokumenty mi-a răspuns la Ekaterina M .: „Ce tremuri nervii, mai bine pentru a vedea acum, și sănătatea mamei sale!“ Asta e atât de respectat. Data viitoare ›

Dragă Alexandru Grigorievici, am 40 de ani. Eu locuiesc în orașul Gomel, 20 de ani vizionarea de fotbal și niciodată nu a apelat la canal și nu a lăsat pe stadion, chiar dacă echipa mea a pierdut, dar a arătat jocul pentru care nu s-ar fi rușine. Dar uita la meciul Luxemburg - Belarus am oprit canalul și trece-l la un meci de hochei al Ligii Campionilor, deși nu am fost niciodată și nu va fi niciodată un fan al „Neman“, dar am fost foarte prins angajamentul și lor ceva care arată nostru „futbalery“ Îmi pare rău, dar avem la Palatul Culturii. Data viitoare ›

Bună ziua, SPR! Mama și cu mine am crescut un cățeluș la un mongrel și când câinele a crescut, dar accidental a fugit în spatele porții și am căutat, dar nu am găsit-o, a trecut peste o lună! Ieri am trecut pe piața unde sunt date animalele și am remarcat iubitul meu Sharik! Desigur, am fotografiat și le-am trimis comitetului executiv local! Apoi, piața mi-a spus că căutăm proprietarul și am spus că cele de mai sus sunt scrise! Mi-au răspuns, asta înseamnă că ai aruncat câinele și nu vei fi dat! Iată o fotografie a câinelui de pe piață în cușca de mai jos. Acum am reușit. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: