45 Feedback-uri despre ochi la adresa tarbushevo der

Vreau să împărtășesc impresiile mele proaspete despre tratamentul și odihna în LRC "Oka". După tratamentul de la clinica din orașul meu, mi sa oferit un bilet gratuit pentru reabilitare la Centrul de Sport și Recreere Oka. Nu știu de ce această instituție medicală a primit statutul de tratament și reabilitare, dar practic nu am primit reabilitarea și tratamentul bolilor mele. Am venit acolo cu dureri la nivelul coloanei vertebrale și după endoproteza articulației șoldului. Au fost prescrise următoarele proceduri: masaj lombar, magnetoterapie, tracțiune spinală. Data viitoare ›







Bună ziua! Pentru un sanatoriu bugetar pentru 3+. Nu mi-a plăcut asta în cameră la 14-16 metri pătrați. m pentru 3 persoane. Nu mi-a plăcut faptul că unele camere au o baie, altele au pur și simplu un duș. Sosirea mea a fost de la 07.09.16 la 27.09.16. Am sosit pe 9, adică mai târziu timp de 2 zile. El a întrebat: "Pot să-mi petrec noaptea 27 (adică 27 de zile legale)". Ei au spus, 27 la 17 pm trebuie să vă mutați deja sau să plătiți 800 de ruble. Chiar nu mi-a plăcut, vă rog să-l înțelegeți.

Răspunsul pozitiv poate fi lăsat numai de cei care nu au fost în acest sanatoriu (înainte de a fi numit pensiune) acum 9 ani. Ce plajă magnifică, tururi organizate. Și care a fost interpretarea artistică amatoră, ca și cum nu muncitorii, ci adevărații artiști. S-au hrănit mult mai bine. Pe scurt, actuala "situație" din sanatoriu, dacă aș putea să spun, nu ne-a plăcut. Nu ne-a plăcut să ne odihnim, nu vom veni din nou.

Sunt în vârstă de 64 de ani, a suferit o intervenție chirurgicală complicată pentru o intervenție chirurgicală de înlocuire de șold am bazat stațiune. Ei au sunat, au oferit "Oka", deși locuiesc în regiunea Chelyabinsk, am fost de acord pentru că am fost foarte lăudat. Drumul spre Moscova fără o plângere, oroarea a început mai târziu! În trenul 2, 5 ore, apoi printr-un raft imens cu valize la magistrala (a coborât șase vase), iar apoi de așteptare pentru un autobuz 5 ore după autobuzul are autobuzul și mersul pe jos tur 1, 5 km. Trebuie să seara (ziua, următorul ›

Pe Internet, ei promit să rămână în camere duble și se stabilesc pentru trei persoane. O cămină cumva. Toate apartamentele, pentru cupluri. Ca întotdeauna, pentru angajații publici și așa vin.

Dacă mergeți - doar o companie mare și în vreme bună. Am cumpărat un bilet timp de trei zile - doar doi dintre ei au supraviețuit. Nu face nimic! Optzeci la sută din contingent: bunicile și bunicii. Locuia în a doua clădire. Camera este decentă. Instalatii noi - frumos. Unele dintre mobilier este vechi, o bucată de noul sovietic. Cabinetul miroase lipici și lacuri. Sunt cupe, linguri și ceainice. E drăguț. Frigiderul - pe zgomot reamintește diesel = nu a fost inclus. Suport general: un sanatoriu sovietic după o îmbunătățire parțială. Puterea este normală. Data viitoare ›

Foarte răsfățat literalmente în doi ani. De câteva ori m-am odihnit acolo și de fiecare dată când era mai rău și mai rău. Mâncarea a devenit dezgustătoare, porțiuni mici, fără divertisment, număr scăzut, prețuri nerezonabil de mari pentru un astfel de serviciu rău. P.S. Sunt un vizitator destul de frecvent la acest site și am observat că recenziile editoriale sunt pur și simplu ștergerea comentariilor nepotrivite, inclusiv opinia mea eliminată și nu măgulitoare despre această casă de vacanță.

E groaznic. Pensiunea obișnuită "cu lopată" cu serviciu dezgustător și personal leneș. Soțul meu și cu mine am locuit într-o cameră de lux, dar servitoarea a scos gunoiul numai după ce a cerut administratorului. Și trebuia făcută în fiecare zi. Când becul a ars în baia noastră, a fost schimbat timp de două zile! Servitoarea a spus că nu a fost eliberată. Curățarea încăperilor a fost că, odată la două zile, a aspirat covoarele cu un aspirator preistoric sovietic. Sentimentul de curățenie era zero. Instalatii sanitare - sovietice. Data viitoare ›

O zi petrecută în DO "Oka" (la început, la 15 km de Moscova) este teribil, doar un drum mort. Apoi, mai mult sau mai puțin, autostrada. Au ajuns. Camera dublă pe care am rezervat-o, după cum sa dovedit, a fost o suită junior, costă 40 de dolari pe zi, inclusiv mese la pensiune completă. În camera există două canapele pat, acoperite cu volane si pete, perne uriașe incomode eerie, doua noptiere (de exemplu PAL cu film maro cu dungi - de groază), cărucior pe roți, două scaune, un fotoliu cu tapițerie zdrențuită, covoare. Data viitoare ›

Vreau să împărtășesc impresiile mele proaspete despre tratamentul și odihna în LRC "Oka". După tratamentul de la clinica din orașul meu, mi sa oferit un bilet gratuit pentru reabilitare la Centrul de Sport și Recreere Oka. Nu știu de ce această instituție medicală a primit statutul de tratament și reabilitare, dar practic nu am primit reabilitarea și tratamentul bolilor mele. Am venit acolo cu dureri la nivelul coloanei vertebrale și după endoproteza articulației șoldului. Au fost prescrise următoarele proceduri: masaj lombar, magnetoterapie, tracțiune spinală. Data viitoare ›







Bună ziua! Pentru un sanatoriu bugetar pentru 3+. Nu mi-a plăcut asta în cameră la 14-16 metri pătrați. m pentru 3 persoane. Nu mi-a plăcut faptul că unele camere au o baie, altele au pur și simplu un duș. Sosirea mea a fost de la 07.09.16 la 27.09.16. Am sosit pe 9, adică mai târziu timp de 2 zile. El a întrebat: "Pot să-mi petrec noaptea 27 (adică 27 de zile legale)". Ei au spus, 27 la 17 pm trebuie să vă mutați deja sau să plătiți 800 de ruble. Chiar nu mi-a plăcut, vă rog să-l înțelegeți.

Cu plăcere

Răspunsul pozitiv poate fi lăsat numai de cei care nu au fost în acest sanatoriu (înainte de a fi numit pensiune) acum 9 ani. Ce plajă magnifică, tururi organizate. Și care a fost interpretarea artistică amatoră, ca și cum nu muncitorii, ci adevărații artiști. S-au hrănit mult mai bine. Pe scurt, actuala "situație" din sanatoriu, dacă aș putea să spun, nu ne-a plăcut. Nu ne-a plăcut să ne odihnim, nu vom veni din nou.

Sunt în vârstă de 64 de ani, a suferit o intervenție chirurgicală complicată pentru o intervenție chirurgicală de înlocuire de șold am bazat stațiune. Ei au sunat, au oferit "Oka", deși locuiesc în regiunea Chelyabinsk, am fost de acord pentru că am fost foarte lăudat. Drumul spre Moscova fără plângere, oroarea a început mai târziu! În trenul 2, 5 ore, apoi printr-un raft imens cu valize la magistrala (a coborât șase vase), iar apoi de așteptare pentru un autobuz 5 ore după autobuzul are autobuzul și mersul pe jos tur 1, 5 km. Trebuie să seara (ziua, următorul ›

Când am ajuns la sanatoriu, am fost puțin dezamăgiți, practic nu am avut nici un fel de divertisment, dar serviciul era la cel mai înalt nivel. Mâncarea este excelentă, natura este super, și aerul nu a vrut chiar să plece. Am găsit prieteni, cred că vom vizita acest sanatoriu de mai multe ori.

Pe Internet, ei promit să rămână în camere duble și se stabilesc pentru trei persoane. O cămină cumva. Toate apartamentele, pentru cupluri. Ca întotdeauna, pentru angajații publici și așa vin.

Foarte multumit! Adesea vin. Personalul politicos și politicos. Natura este ca nicăieri! Da, divertismentul nu este de ajuns. Mâncarea a fost plăcut uimită. Camerele sunt confortabile, iar mobilierul este destul de modern, probabil că au fost luate în considerare recenzii anterioare. Principalul lucru nu este să ratați! :) În apropiere există o altă "pensiune", într-adevăr se stinge în spital, nu există hrană și se odihnesc acolo pe stat. vouchere pentru pensionari. Trebuie să mergem la indicatorul D. OKA. Cotațiile din AD sunt destul de acceptabile! Du-te și nu te îndoi! În cazul în care. Data viitoare ›

În "Oka" am vizitat de mai multe ori. Fiind deja o pensiune, el a lăsat toate impresiile plăcute. Da, servicii arhaice, mobilier. Da, personalul fără grabă, dar n-avea cum să se grăbească, inclusiv pe mine însumi, pentru că era acceptabil. În general, "Oka" este lovit de tăcere și liniște. Poate că motivul pentru acest lucru este agentul de conținut. Bunicii aceiași, tineri extrem de educați. Ei bine, foarte calm. Saună impresionantă în pădurea de pini. Mai ales dacă vă închiriați pentru două, nu pentru o companie. Două saloane, piscină, ceai. Data viitoare ›

Dacă mergeți - doar o companie mare și în vreme bună. Am cumpărat un bilet timp de trei zile - doar doi dintre ei au supraviețuit. Nu face nimic! Optzeci la sută din contingent: bunicile și bunicii. Locuia în a doua clădire. Camera este decentă. Instalatii noi - frumos. Unele mobilier este vechi, o bucată de sovietică nouă. Cabinetul miroase lipici și lacuri. Sunt cupe, linguri și ceainice. E drăguț. Frigiderul - pe zgomot reamintește diesel = nu a fost inclus. Suport general: un sanatoriu sovietic după o îmbunătățire parțială. Puterea este normală. Data viitoare ›

M-am odihnit într-o pensiune cu o fată. Camera era în clădire, care stă lângă cea principală. Am comandat partea de sud a suitei cu vedere spre râul Oka. Numărul bun. Vreau să menționez că pensiunea este ideală pentru singurătate. Departe de ochii inutili! Și să plecăm de la MKAD în noua Kashirka doar o oră. O zi mai târziu, a apărut o situație privind diversitatea petrecerii timpului liber. M-am dus în cel mai apropiat oraș din districtul Ozyory (8 km). Acolo a găsit o sală decentă de biliard, cu mâncare bună și băuturi bune. Unu minus doar trei mese. Pe timp de noapte m-am târât. Data viitoare ›

Nu e rău, ceva ce mi-a plăcut chiar. Am locuit într-o suită de 2 camere pentru 2 zile și 2 nopți. Prima impresie pozitivă: instalațiile sanitare sunt excelente. Toate curat, baie într-o cameră separată, într-o altă cameră (mare) toaletă, chiuvetă, bideu. Singurul "dar": apa curgea prost în chiuvetă, dar nu l-am deranjat prea mult. Cu mobilier mai rău: patul este mai mic, dar canapeaua este în mod clar din perioada sovietică. Și, în general, situația din cameră este ciudată: o parte din mobilier este nouă (mai exact, nu foarte veche), iar altele au rămas în moștenire. Data viitoare ›

În general, nu rău. Numărul de apartamente al celei de-a doua clădiri a fost plăcut: este convenabil, nu prea șubred, instalații sanitare bune, chiar și un bidet. Prima clădire este evident mai rău. Maidere: una nu mișca deloc degetul, al doilea după vârful simbolic curățat destul de bine. În general, servitoarele ar învăța să lucreze cu chelnerite în sala de mese: acesta este cel care este politicos, prietenos și își face treaba și aproape totul. Mâncarea în sine, evident, nu trage 50 de dolari de la două pe zi - o scoică, deși nu otrăvesc fără orz, dar timp de două săptămâni niciodată. Data viitoare ›

Foarte răsfățat literalmente în doi ani. De câteva ori m-am odihnit acolo și de fiecare dată când era mai rău și mai rău. Mâncarea a devenit dezgustătoare, porțiuni mici, fără divertisment, număr scăzut, prețuri nerezonabil de mari pentru un astfel de serviciu rău. P.S. Sunt un vizitator destul de frecvent la acest site și am observat că recenziile editoriale sunt pur și simplu ștergerea comentariilor nepotrivite, inclusiv opinia mea eliminată și nu măgulitoare despre această casă de vacanță.

E groaznic. Pensiunea obișnuită "cu lopată" cu serviciu dezgustător și personal leneș. Soțul meu și cu mine am locuit într-o cameră de lux, dar servitoarea a scos gunoiul numai după ce a cerut administratorului. Și trebuia făcută în fiecare zi. Când becul a ars în baia noastră, a fost schimbat timp de două zile! Servitoarea a spus că nu a fost eliberată. Curățarea încăperilor a fost că, odată la două zile, a aspirat covoarele cu un aspirator preistoric sovietic. Sentimentul de curățenie era zero. Instalatii sanitare - sovietice. Data viitoare ›

O zi petrecută în DO "Oka" (la început, la 15 km de Moscova) este teribil, doar un drum mort. Apoi, mai mult sau mai puțin, autostrada. Au ajuns. Camera dublă pe care am rezervat-o, după cum sa dovedit, a fost o suită junior, costă 40 de dolari pe zi, inclusiv mese la pensiune completă. În camera există două canapele pat, acoperite cu volane si pete, perne uriașe incomode eerie, doua noptiere (de exemplu PAL cu film maro cu dungi - de groază), cărucior pe roți, două scaune, un fotoliu cu tapițerie zdrențuită, covoare. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: