4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Fiul nou-născut Casey și Blake Boggs, un cuplu din Statele Unite, micul Sonny, se pare că a primit cele mai atente și îngrijiri. Este îngrijit de patru câini și de o pisică ...







Fiul nou-născut Casey și Blake Boggs, un cuplu din Statele Unite, micul Sonny, se pare că a primit cele mai atente și îngrijiri. Este îngrijit de patru câini și de o pisică de casă a părinților săi.

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Modul în care au devenit atașați de copil pare atât de atrăgător încât Casey a început să-și răspândească fotografiile comune în instagramele lor și au început imediat să adune mii de plăceri.

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Casey Boggs și soțul ei Blake din SUA trăiesc acasă cinci animale: patru câini și o pisică. Toți au luat odată din orfelinat.

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Când sa născut fiul lui Sonny acum câteva săptămâni, casa îl aștepta cu cea mai caldă întâmpinare.

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!






"Când l-am adus pe Sonny acasă, a simțit că așteaptă cu nerăbdare apariția sa. Din prima zi îl respectă și îl iubesc la fel de mult ca și cum ar fi fost unul dintre ei ".

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Fiecare dintre animalele de companie are grijă de micul Sonny în felul său, spune Casey. Pisica Mia nu pleacă niciodată departe de el și se asigură că este în siguranță.

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Roxy, primul câine care a luat cuplul din orfelinat, îi place să adoarmă cu noul său frate.
"Mi se pare că aspectul lui Sonny a influențat cel mai mult Roxy. Am trecut prin multe împreună, era mereu acolo. Ea înțelege perfect cât de important a fost acest eveniment pentru mine și eu îl văd. "

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Ei înțeleg că este necesar să fie prudenți cu el, iar dragostea lor este cea mai bună pe care o poate înconjura un copil.

4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!
4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!
4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!
4 Câini și o pisică care se ocupă de un nou-născut au atins utilizatorii de internet!

Îi plăcea? Trimiteți-le prietenilor:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: