15 sfaturi de la stele

1. Masca lui Uma Thurman
"Când simt că mă uit obosit, folosesc Vitalizing Masque de la Amorepacific. Această mască de noapte restaurată conține un antioxidant - rădăcina de ginseng roșu, care afectează foarte bine pielea: arată mai sănătoasă și mai tânără ".







2. Machiaj Ingeborga Dapkunaite
"Îmi place să combin produse cosmetice cu diferite branduri, așa că este greu pentru mine să dau preferință oricărei persoane. Dar preferatele mele sunt produsele lui M.A.C și Chanel. M.A.C are o schemă de culori uimitoare, îmi plac umbrele, ochelarii, rujul de nuanțe roșii. Dar Chanel are un ambalaj foarte frumos și convenabil! "

3. Lotiune Svetlana Bondarchuk
"Singura cale de atac. pe care o folosesc mult timp și fără de care nu pot trăi, este o loțiune de la Biologique Recherche. Se hidratează perfect pielea și poate înlocui complet crema. Câteva tipuri de loțiuni de acest brand se potrivesc tipului meu de piele, de aceea alternez loțiuni pure (mai grele) și vitamine (mai blânde). "

4. Crema de tonifiere Lindsay Lohan
"Îmi place cum fundația Fundației Breathable de la Dermacia îmi protejează pielea. Nu este chiar o cremă, ci o fundație foarte ușoară pentru machiaj. Emulsie, care ascunde pielea și pistruile mici, fără a bloca porii. "

5. Formula Jennifer Garner
Cosmeticul din Los Angeles, Nerida Joy, de 28 de ani de practică a făcut frumoase multe femei celebre. "Nerida are doar mâini magice care fac pielea curată și radiantă", spune clientul ei, Jennifer Garner. "Cumva a reușit să împacheteze magia în sticle. Niciodată nu plec pentru un week-end de acasă fără mâncarea ei.

6. Machiaj Teri Hatcher
"Sunt un mare fan al machiajului de la Napoleon", spune Teri Hatcher despre brandul australian Napoleon Perdis. - Culorile sunt foarte originale și amuzante! "Marca lui Napoleon este un produs glorios și versatil - de exemplu, un pachet de fonduri pentru ochi și obraji.

7. Rujul preferat Nadi Skazki
"Remediul care este întotdeauna în geanta mea și fără de care nu merg nicăieri este rujul roșu de la Chanel. Este incredibil de persistentă și hidratează perfect buzele. În plus, Chanel are o culoare foarte frumoasă






paletă. "

8. Crema de salvare a lui Kate Spade
"Am purta mereu un tub Aquaphor în geanta mea", spune Spade, designerul produsului cosmetic multifuncțional. - Unguentul Eucerin Unguent Aquaphor Healing Unguent va salva în orice situație - hidratarea buzelor bate de vreme și accelerarea vindecării arsurilor. "

9. Uleiul împotriva mărcilor de întindere Christy Tarlington
Supermodel și mama Tarlington - un mare fan al produselor de îngrijire a pielii pentru mame de la Mama Mio. Acestea sunt create pe baza de extracte de acizi grași, care ajută pielea să rămână elastică și să împiedice formarea vergeturilor. Ea mă asigură că aceste remedii sunt de asemenea bune atunci când vergeturile au început deja să apară.

10. Sănătatea băuturilor Denis Richards
"M-am simțit mult mai bine când am început să beau sucuri din Tahitian Noni", mama armonioasă a doi copii, frumoasa Denis Richards, împărtășește observațiile ei. Sucurile de fructe bogate în antioxidanți din Tahitian stimulează imunitatea și energizează. "Ei, desigur, nu sunt ieftine, dar prețul lor este complet compensat de utilitatea lor", - spune starul.

11. Hair Brooke Shields
"Îmi place puterea Pure Strength Three-C, un întăritor puternic de la Warren-Tricomi", spune Shields, care atribuie sănătății și frumuseții încuietorilor sale eficienței acestui remediu. "Acest ser minunat mi-a schimbat complet textura parului, care nu a fost niciodată atât de puternică și strălucitoare".

12. Tenul lui Iman
"Nu am încredere în fața mea decât nimănui decât Mami", spune Iman despre celebrul cosmetician din New York, Mami McDonald. - Pentru a vizita spa-ul confortabil - pentru mine există întotdeauna o mare bucurie. Mami nu încearcă să-mi impună noi proceduri sau cosmetice, dar are grijă de pielea mea foarte profesionist. Pentru mine, acesta este cel mai important lucru. "

14. Parfumul lui Jennifer Aniston
"Îmi place Kai!", Spune Aniston despre parfumul care a devenit un cult pentru stele. Gardenia și florile exotice albe sunt echilibrate cu nuanțe verzi pentru "curățenia" și feminitatea mirosului.

15. Șampon Sophie Dahl
"Produsele naturale remarcabile de la Louise Galvin - ca o mană din cer pentru părul meu", spune Dahl, un client de coloristi britanici. Ei, apropo, au o listă destul de extinsă de clienți stelari, iar cel mai recunoscut și iubit produs de marcă este o mască hidratantă și hrănitoare. "După ea, părul devine complet mătăsos", recunoaște Sophie.

Timp de cativa ani, revista pentru femei JustLady este un ghid demn in lumea modei si frumusetii. Noi nu ocupăm doar spațiul de internet, căutăm și găsim ceva care poate fi de interes pentru o audiență largă a femeilor care doresc să țină la curent cu cele mai recente știri și tendințe. Actualizările zilnice ale revistei pentru femei JustLady vă permit să urmați ultimele evoluții din lumea modei, să nu pierdeți noutățile cosmeticelor și parfumurilor și să aflați cele mai eficiente modalități de menținere a formei proprii.

În revista JustLady puteți alege întotdeauna dieta optimă pentru dvs., pentru a rezolva problemele vitale ale femeilor. Forumul nostru pentru femei se extinde zilnic, discutând subiectele cele mai interesante și devine un loc de întâlnire pentru prieteni buni. Revista pentru femei JustLady ocupă una dintre primele poziții în rating, pentru că ne dezvoltăm și ne ajută pe alții să se îmbunătățească.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: