Locuri de muncă și masseur de lucru în clinica pentru tratamentul coloanei vertebrale - în St. Petersburg, în căutarea de a lucra cu

OOO MedServis - Sankt Petersburg

programe ale centrului medical; Promovarea serviciilor clinice; Vânzări de servicii și programe complexe. 000r. Lucrați numai cu pacienții din clinică (fără căutarea!) Pentru muncă. birouri Lucrează într-o clinică nouă și mare pentru tratamentul coloanei vertebrale în centrul orașului în anii 3.

Acum 3 luni de la joblib.ru

Masseur a negociat prețul

OOO "Clinica de primă familie din St. Petersburg" - Sankt-Petersburg

Prima clinică de familie din Sankt Petersburg invită la colaborare un masseur de lucru în clinica de pe Kolomyazhsky Prospekt.

Acum 19 ore de la rabota.ru

Iceberg Ltd - Sankt Petersburg

baza pentru diagnosticarea și tratamentul bolilor orale; - metode de tratament al bolilor dentare. și ordinea generală de lucru în clinică; - organizează corectitudinea aranjamentului. siguranța proprietății și a echipamentului medical în clinică Condiții: - programare.

Administrator al clinicii stomatologice 35 000 - 40 000 P

LLC "Guild of Stomatologi" - Sankt-Petersburg

de la 0,5 ani la o clinică dentară sau la un centru medical multidisciplinar. calcule Condiții: Lucrați într-o clinică premium situată în cartierul Primorsky. un manager de vânzări într-o clinică dentară sau un curator de tratament pe care îl putem oferi.

Administrator al clinicii stomatologice 40 000 - 55 000 P

Soluție de afaceri - Sankt Petersburg

invitația pacienților de a continua tratamentul. Lucrați cu gestiunea numerarului. experiență în clinica dentară. Experiența în clinica dentară este obligatorie! Abilitatea. remunerație. Privilegii pentru întreținerea în clinică. Formă corporativă. Salariul este 40000.

Acum o săptămână cu hh.ru

Managerul de lucru cu clienții (curatorul tratamentului) într-o stomie. 30 000 - 100 000 P

programul de tratament. Planificarea planului de tratament al pacientului Menținerea / însoțirea pacientului în cursul tratamentului. câștigând 100 000 de ruble. în luni. și mai mult. Clinica se dezvoltă dinamic. Există.

Administrator în centrul de cosmetologie 25 000 - 35 000P

Demeter - Sankt Petersburg (metrou Moskovskie Vorota)

Responsabilitati: mentinerea activitatii in registrul clinicii. Incheierea contractelor de furnizare a serviciilor. pacienții ținând evidența pacienților pe suport de hârtie și în format electronic. pacienții privind metodele de tratament și prețurile aplicate în clinică.