404 Nu a fost găsit

Am comandat o șorță de sticlă pentru tine la o bucătărie nouă, am vrut-o de mult. Imprimarea fotografiilor a fost grozavă, sunt fericită că v-am rugat. Și costul unui asemenea șorț clasic era destul de acceptabil. Sticla pentru aceasta a fost folosită în mod normal.







Ustinov Pavel Vladimirovici

Firma noastră de construcții comandă în mod constant aici pereți despărțitori de sticlă și garduri, acestea fiind întotdeauna necesare în construcția de clădiri comerciale și de birouri. Pentru o lungă perioadă de timp colaborăm cu compania "Steklodel", nu a eșuat niciodată. Specialiștii lor n.







Sunt un designer și adesea folosesc sticlă în proiectele mele, poate fi folosit pentru a simplifica vizual orice spațiu. Produse din sticlă comandă recent în această companie, până acum am emis doar 4 comenzi cu ajutorul ei. Totul făcut în conformitate cu schița mea.

Compania "Steklodel" felicită toată lumea pentru viitorul apărător al Zilei Patriei! În onoarea acestei sărbători semnificative, oferim tuturor clienților o reducere de 10 # 37 pe produsele noastre. Grăbește-te pentru a profita de oferta noastră.

Compania "Steklodel" este lider în producția de sticlă de toate tipurile și scopuri. Avem un complex de producție echipat cu cea mai recentă tehnologie, precum și un personal profesionist care supraveghează fabricarea în fiecare etapă.

197342, St. Petersburg, ul. Beloostrovskaya, 8, centru de afaceri "Ilich", etajul 2, birou 1230







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: