15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Capul omului este unul din acele locuri, la decorarea cărora trebuie să li se adreseze o atenție deosebită. De fapt, nu este atât de greu să arăți bine. Unele bijuterii pentru păr se pot face cu mâinile tale.








Pălărie cu pietre.

O decor elegant, care necesită o clasică clasică, o bucată mică de piele, un lipici bun și cristale de pietricele frumoase.

Steaua invizibilă a fost decorată.

Obișnuit invizibil, decorat cu un design complicat de sârmă și stele de mărgele.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Invizibil, decorat cu perle.

Pearl bijuterii este una dintre tendințele din acest sezon, deci de ce nu decora parul lor? Mai mult decât atât, este foarte simplu să decorați un invizibil cu perle artificiale și literalmente sub puterea tuturor.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Pieptenele sunt decorate cu fire.

Pentru a face un pieptene obișnuit elegant și luminos poate fi cu ajutorul firelor colorate.

5. Flanșă elegantă

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Cadou elegant din margele.

Un cadru elegant pe cap, care se poate face literalmente în cinci minute de margele vechi și benzi de păr.

6. piepteni de perle

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Delicate ornament pentru păr, care este ușor de făcut din margele de perle de diferite forme și două piepteni mici.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume






Decorare elegantă cu lanțuri.

Este foarte ușor să faci o decorare frumoasă pentru orice păr, doar două piepteni, clești, mai multe lanțuri și un pic de diligență vor fi necesare.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Invizibil cu cuvintele.

Asigurați-invizibilitate obișnuită luminos și elegant va ajuta scrisori de metal care pot fi achiziționate în magazin pentru creativitate și lucrare de lucru.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Decorul luminos este invizibil.

Cea mai ușoară modalitate de a actualiza cele invizibile este să le pictezi cu lacuri de unghii strălucitoare.

10. Dantela subțire

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Un bandaj fermecător care poate fi făcut dintr-o bandă mică de dantelă și dintr-o panglică subțire din satin sau din gumă.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Puteți decora un baston vechi cu ajutorul unor gheare mari, care pot fi achiziționate la un magazin de îmbrăcăminte.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Invizibil, decorat cu ramuri.

Vasele subțiri pot fi transformate într-o decorație neobișnuită pentru păr. Trebuie să spălați și să uscați bine ramurile, să le pictezi cu vopsea de aerosol și să le atașați la invizibil cu adeziv sau cu un fir subțire.

13. Urechi amuzante

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Bezel cu urechi.

Pentru o petrecere tematică, puteți face un cadru amuzant cu urechi de pisică. Puteți face o astfel de jantă cu ajutorul unui oblic obișnuit subțire, a unei sârme groase și a unui clei.

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Cadă cu pompoane.

La magazin se poate cumpăra un chenar de modă cu pompe și puteți să-l faceți singur. Pentru o bază este necesar să se ia o margine obișnuită subțire, la care, cu ajutorul unui adeziv, pomponi luminoși de pâslă vor fi fixați.

15. Șal de col uterin

15 bijuterii originale pentru păr - îmi place hobby - cele mai bune clase de masterat din întreaga lume

Ornament de la o bandană.

Puteți decora un bun sau o coadă cu o eșarfă sau bandanas de gât strălucitor.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: