1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

Începutul călătoriei

1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

Primele succese

Odată pentru totdeauna, pe baza acestui principiu, foarte curând (după mai multe comenzi pentru crearea de aplicații mobile și magazine online), am început să ne aflăm printre majoritatea programatorilor și studenților web din Moscova și din Rusia în ansamblu. În ciuda saturației pieței în acest sector de servicii, calitatea produsului nu mai este deloc de dorit și chiar despre unicitatea și originalitatea acestuia nu se poate spune deloc. Noi, dimpotrivă, primind primele venituri, am cumpărat mai multe echipamente moderne și am angajat mai mulți programatori de înaltă clasă. Așadar, am avut ocazia să ne concentrăm pe dezvoltarea de noi idei și controlul calității muncii efectuate. În următorii câțiva ani, am dezvoltat peste 100 de site-uri dintr-o varietate de subiecte, cele mai multe dintre acestea fiind acum utilizate în mod activ de clienți și continuă să câștige popularitate.







1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

Căutarea creativă

În următorii câțiva ani, am dezvoltat peste 100 de site-uri dintr-o varietate de subiecte, cele mai multe dintre acestea fiind acum utilizate în mod activ de clienți și continuă să câștige popularitate. Cu toate acestea, în toate activitățile noastre a existat încă o lipsă de ceva special. Am vrut să ne încercăm să creăm site-uri care nu vizează afaceri, ci pe oameni frumoși și sentimentele lor ridicate.

1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

Originea ideii principale

1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

Primul site de nunta

1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi






Site de nunta pentru toata lumea

Sosind la serviciu după luna de miere, soțul nou-făcut a prezentat o idee care sa cerșit: vom crea site-uri de nunți. Este demn de remarcat faptul că ideea de a crea site-uri de nunta nu este absolut nouă. După ce am călătorit în Europa în timpul lunii de miere, el a aflat că această idee este deja utilizată pe scară largă, iar mulți dintre noii soți se bucură de toate avantajele oferite de un site web de nuntă. Dar în Rusia aproape nimeni nu sa gândit la asta. După ce ne-am întrebat pe prietenii noștri, am aflat că nimeni (fără a număra oaspeții de la nuntă) a auzit despre așa ceva. Astfel, am decis să creăm cele mai frumoase site-uri de nunți, profitând de experiența deja disponibilă în țările occidentale și adăugând soluțiile noastre unice, aducând practic produsul la perfecțiune. De ce practic? Pentru că perfecțiunea nu are limită și încercăm în mod constant idei noi, dintre care cele mai de succes se găsesc imediat.

1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

prezent

În fiecare zi, tot mai mulți oameni învață despre site-urile de nunți, iar cererea crește constant. În acest sens, am angajat designeri profesioniști și am extins în continuare personalul programatorilor. Acum, în compania noastră există un departament special, specializat exclusiv în dezvoltarea site-urilor pentru nuntă. De aceea ne numim pe bună dreptate compania numărul 1 pentru producerea site-urilor de nunți. Și nu trebuie să luați cuvântul nostru pentru asta! Doar du-te la secțiunea "site-uri de nunta" și veți aprecia calitatea produselor noastre.

1-mi-nunta-site-invitație la nuntă, despre noi

Dorim să vă împărtășim câteva dintre avantajele oferite de un site web de nuntă personal:

Jos cu invitații învechite și triviale! Trimiteți oaspeților dvs. o carte poștală strălucitoare electronică - un link către propriul dvs. site web, unde pot găsi toate informațiile necesare despre evenimentul planificat.

Nu așteptați mult! Doar comandați șablonul dorit și selectați domeniul. Restul va fi făcut de noi. Astfel, nu mai mult de o zi, puteți începe deja să utilizați site-ul!

O carte de nuntă interactivă vă va ajuta să familiarizați oaspeții cu a doua jumătate, precum și toate detaliile posibile ale sărbătorii - de la locul de întâlnire până la traseul nunții.

Acest serviciu vă permite să păstrați un jurnal de pregătire pentru nuntă. Acolo puteți împărtăși cu prietenii toate evenimentele și impresiile însoțitoare.

Și putem crea un site web pentru nunți cu un design unic și funcțional în funcție de dorințele și cererile dvs.!

1wed.ru este conceput pentru a vă ajuta să găsiți site-ul dvs. de nunta personale. Dacă nu sunteți mulțumit de niciun șablon, puteți să ne scrieți la adresa de e-mail [email protected] dorințele noastre. În acest caz, vom coordona aspectul original care vă convine.

De asemenea, am avut în vedere posibilitatea creării de site-uri de nunți pentru fetițe cu un design care să fie combinat cu o invitație de hârtie la nunta ta.

Frumos, elegant, tinerețe

Cu vremurile

Pentru a ține pasul cu vremurile, noi creăm invitații moderne de nuntă sub forma propriului site web. Acest lucru vă va permite să vă invitați oaspeții la o nuntă prin Internet.

1-wed.ru oferă un site profesional de nunți cu un design unic și o interfață clară pentru prețurile cele mai accesibile din toate ruNet.

Fiecare detaliu al site-ului este selectat direct de client, iar produsul final este furnizat "la cheie", fără a fi nevoie de investiții suplimentare.

Ideea este universală, deoarece produsul conține toate funcțiile necesare pentru acompaniamentul luminos, de înaltă calitate și maximă completă a celebrării nunții în rețea.

Site-ul de nunți reflectă tendințele actuale în dezvoltarea tehnologiei și nevoile membrilor progresivi ai societății.

Ne puteți contacta completând formularul din secțiunea "Parteneri", completând formularul de feedback.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: