9 Reguli de viață, care ar trebui învățate din natalia apoasă

9 Reguli de viață, care ar trebui învățate din natalia apoasă

La ziua de naștere a lui Natalia Vodianova, Letidor a decis să declasifice regulile vieții unei frumusețe rusească, supermodel și mama a cinci copii. Apropo, multe dintre ele sunt utile pentru a intra în serviciu.







Pronunția comună a numelui ei este un pseudonim. Corect - cu accent pe a treia silabă. Indiferent cât de multe scrieri tabloide despre el, cât de multe acoperiri au apărut, Natalia Vodianova rămâne întotdeauna un mister pentru cei din jurul ei. De ce? Ce merita?

În cinstea celei de-a 35-a aniversări a "Cinderellei" bine meritate, nu vom căuta răspunsuri la aceste întrebări. Vom încerca să formăm regulile vieții Nataliei. De ce? Desigur, să le dăm în slujba! Sunt de acord, exemplul este mai mult decât demn!

Căutarea în orice sens

9 Reguli de viață, care ar trebui învățate din natalia apoasă

Împreună cu Polina Kitsenko (proprietara pieței de podium - Ed.) Natalia Vodianova a realizat ideea de a alerga cu semnificație. Fetele au creat o cursă unică de caritate, datorită căreia este posibil să se colecteze câte 50 de milioane de ruble. Toți banii sunt transferați la Fondul pentru copii "Naked Hearts", al cărui cap este Natalia. Campionii olimpic și paralimpic, vedetele de teatru și de cinema, oamenii de afaceri și jurnaliștii participă la cursa. Modelul însuși participă, de asemenea, la curse și nu numai, ci cu cel mai mare fiu al său, Lucas.







Aveți punctul dvs. de vedere

9 Reguli de viață, care ar trebui învățate din natalia apoasă

Trebuie doar să-ți respect corpul, câteodată mănânc mâncăruri delicioase cu bunicii mei. Și dimineața mă trezesc și mă simt ca un rahat. În această stare, nu mă pot respecta pe mine însumi. A fi slabă este mult mai convenabilă decât a fi grăsime,

Declarația provocatoare a provocat un răspuns amplu în presa britanică. Cu toate acestea, modelul nu sa gândit chiar să renunțe la cuvintele sale, ignorând scandalul iminent. Mai târziu în postarea pe Facebook, Natalia a scris că dacă ar fi vorbit pe această temă cu un discurs, ar fi ales cu mai multă atenție cuvintele.

Întotdeauna sprijiniți oamenii apropiați

9 Reguli de viață, care ar trebui învățate din natalia apoasă

De mai mulți ani, Natalia și familia ei trăiesc în Franța. Cu toate acestea, la o vizită în țara sa de origine frecvente destul de des. Mama și bunica, care au rămas în Nižni Novgorod, modelul susține toate întreprinderile. Recent, Natalia a invitat întreaga mitropolie beau monde la bunica ei din Nižni Novgorod pentru a arăta cum inspiră designeri din întreaga lume. Un brand britanic de încălțăminte britanic a lansat o colecție de capsule pe baza broderii sale. Bunicul probabil că nu știa despre asta, dar probabil a fost plăcut surprinsă când a văzut cizme cu "amprenta personală" pe picioarele lui Yana Rudkovskaya.

Mama mea este încă tânără, mulțumesc lui Dumnezeu, o femeie sănătoasă și sunt fericită că are în sfârșit șansa de a duce o viață normală. Mama este foarte important să se simtă populare, așa cum toată viața în ea nevoie mai întâi, avem nevoie și Oksana și în ziua de azi, iar acum, eu sunt sigur că clienții ei au nevoie, pentru că mama mea este un bucătar excelent. Ar fi foarte ofensator dacă, din cauza atenției sporite a presei, va trebui să renunțe la această mică plăcere.







Trimiteți-le prietenilor: