15 Spitalul orașului, rusia, Saint Peterburg, strada avangardistă, casa 4 - recenzii, evaluări,

Un arc scăzut. o recunoaștere profundă și cele mai mari mulțumiri tuturor medicilor, asistentelor medicale, banilor din CW a patra a spitalului №15.
Aceștia sunt medici de la Dumnezeu, aceștia sunt PROFESIONIȘTI cu inimi amabile și simpatice! Până am ajuns la acest spital, nu am crezut că erau adevărați doctori. Acum credem! Și datorită acestor oameni, Rusia noastră va trăi!






admirație specială și recunoștință față de Vladimir Markovich - chirurg nostru remarcabil, anestezistul - Oleg Vladimirovici, medicul nostru - Naydenova Alexander, asistente medicale - Yulechka, Ira, Valentina Sergeevna și celelalte fete.
Vă mulțumesc foarte mult! Dumnezeu să vă țină pe toți!

Curățenie, reparații, confort

Amintiri grozave de cardiologie din cadrul departamentului 8. Au fost aduse noaptea cu crize hipertensive și cu un atac de panică, le-au pus în PIT, au supărat toată noaptea, presiunea a fost redusă toată noaptea.
Panică chiar că am avut un sedativ a spus net.K dimineață a făcut în cele din urmă un picurător, a fost polegche.Nochyu ma trezit, și dat afară din groapă, pe acest fundal, am început din nou un atac de panica, dar nu a avut nici un ajutor. plante medicinale băutură, pune în general 10 zile bestolku, a ieșit bolnav, rupt, și ataki.pPrishlos panica puls140 începe psihoterapevtv tratate de voința ta.

Curățenie, reparații, confort

inul poate fi o întrebare. ultima calificare - cine controlează. totul a scăpat cu el. Dumnezeu este judecătorul tău, medicul este lassinen și tu ești așa în secția ta!

Curățenie, reparații, confort

Multe mulțumiri față de media, ca să spun așa, personalului acestui spital. Oameni normali care nu au pierdut simpatia umană în mijlocul oroarei.

Despre doctori, nu pot spune nimic profesional-rău, nu pot să judec, dar aici lipsa culturii este tăiată.

Cine le-a (medici) nu numai medicina dificilă, dar, de asemenea, faptul că raportul morții subite a unei persoane dragi ar trebui cel puțin împingându om la partea (dar mai bine să invite la birou) ar preda, nu la ușă, în mijlocul coridorului, printre oameni și zgomotul. Nu este un păcat și simpatie acest lucru să spun, nu numai pentru a lua agresiv pe ei înșiși posibil suspect. "

Dumnezeu este cu voi, toți suntem, în majoritatea covârșitoare a cazurilor medicii nu vorbesc despre acuzații (cel puțin până când apar unele motive și fapte speciale). Dimpotrivă, uneori te privesc aproape ca pe dumnezei.

Dar cel puțin să spun (spune) că totul a fost făcut - nu este această parte a lucrării medicului? Nici un doctor nu a spus aceste cuvinte.

Și destul de frapant și inacceptabil

Cu privire la lipsa culturii celor mai înalte, dacă aș putea spune, personalul medical. Nachmeda înseamnă. Dumnezeu este judecătorul lui. Și acest nivel destul de înalt discută viața și moartea la pragul biroului său, pe jumătate transformat, fără a invita să se așeze, pe culoar și în mod public.
Permite să-și ridice unilateral vocea ca răspuns doar la o cerere (nu la acuzații). (Doar o solicitare de a nu insista asupra efectuării unei autopsii a decedatului, astfel încât să nu-mi rănesc mamă-miezul vârstnic). El nu "cade" nici măcar la explicațiile pacientului cu privire la poziția sa, dar, în orice mod posibil, își demonstrează angajarea și comanda. ei sunt în dreapta lor. (Numai ei nu se pot vindeca, dar cunosc legi de acest tip, au dreptul să facă ceea ce ei consideră necesar). Ei bine, și așa mai departe.

Doamne, de ce medicul sau oficialul fără suflet nu consideră că este necesar să exprimi condoleanțe chiar și oficiale? Doar pentru că nu este vinovat și nu contravine legii?

La urma urmei, știm cu toții că alți medici și, în alte circumstanțe, același pacient în jumătate ar salva cel puțin cazuri. Dacă acest pacient este o persoană celebră - sau dacă acest medic este mai experimentat - sau dacă acest spital este cel mai bun șef.

Medicii sunt doctori, ar fi mai ușor să lucrați dacă ați învățat să arătați omenirea și să respectați niște norme spirituale și nu doar să folosiți cunoștințele (care pur și simplu nu au sens) și legile.







Un master ofițeri medicali (director medical Fedor pare Viktorovich) - își dau seama că, înainte, astfel să declare brusc și rapid dreptul lor la respectarea formalităților (și apăra neputința completă de oameni în fața ta), nu ar fi o afacere proastă mai bine cu principalele responsabilități. Puneți ordine.

Pentru ca istoria medicală, de exemplu, să fie dusă la locul potrivit în timp și să nu se piardă, iar rudele decedatului, care erau tulburate de durere, nu trebuiau să alerge după ei pe teritoriul spitalului.

Și totuși - imaginați-vă, dacă puteți, că, după ce ați vorbit cu un medic, o persoană ar trebui să fie puțin mai ușoară. Este păcat că nu sunteți învățați asta. Dumnezeu te judecă. Învață de la subordonații tăi, de la tetenecks simple, asistente medicale și asistente medicale, chiar și de secretara de lângă biroul ei (dacă este secretară.

Curățenie, reparații, confort

Vă mulțumesc foarte mult birouri 5MU SEC - toți medicii birourilor lor, în special Lanovenko OV Și Yurovoy N.V. EXPERȚII LITERARE, EXCELENTE! RELAȚIA SISTERNĂ-BUNĂ! Și, în detrimentul reparații și POWER SPITAL --- nu un hotel, tratament principal! Și, de asemenea, desigur ioni ZA, mama mea zace acolo de câteva ori și totul este în regulă! DREPTAȚI DREPTUL DE A REDEȚI LA MEDICINĂ ȘI NU INTRODUCEȚI LA OPINIA ALTELE. O mamă trăiește cu scanare. MAMA Incoming Nu mânca sau vedeți pe apartamentele lor și de a primi un tratament adecvat. (ÎN TIMPUL CĂ, DE LA POLICLINICUL CARE NU AU FOST)

Curățenie, reparații, confort

Al doilea departament neurologic
ACESTE DEPARTAMENTE FĂCUT MEDICINA FEDERAȚIEI RUSIEI!
Dirt, droguri în harta de întâlniri nu coincid cu ceea ce fac, medicii nu urmează observațiile pentru pacienți, ocolește timpul. Doctorii au aranjat un hospice pentru bătrâni pentru bani, rudele plătesc că oamenii bătrâni au murit acolo! Aceasta este o rușine! Mi-ar plăcea foarte mult că nu ar trebui să existe astfel de ramuri. conștiința pe care acești medici nu o au!

Curățenie, reparații, confort

în timp ce acolo! De la impudența și rudeness de medici și asistente medicale! Astăzi, bunica mea a fost "trimisă departe" cu astmul ei și cu un picior bolnav și i sa ordonat să îndure! Ea a suferit resentimente severe și stres și a decis să meargă acasă, să scape de acești sadici! În decursul acestor 10 zile, piciorul sa oprit, de asemenea, în mișcare (să crească). Abia sa mutat sa ajunga acasa! Ea a fost adusă într-o astfel de stare încât a înghețat foarte mult afară, urcând acasă. Nici una dintre rude nu știa că se duce acasă, pentru că nu putea să-și dea seama cât de rău era în acel moment! Ajutor! Ce ar trebui să facem? Am găsit-o în sfârșit, se încălzește acasă, dar este stinsă moral și se simte foarte bolnav moral și fizic! Miercuri, trebuia să scoată cusăturile conform planului, cum ar fi cum putem înțelege și ne cerem scuze în numele personalului și al spitalului? Cum putem obține o soră pentru îmbrăcăminte să meargă acasă? Cum obținem raze X și explicații, ce sa întâmplat cu mobilitatea piciorului rănit? Întreaga familie plânge de la atitudinea lacomă și de la actul sadic al personalului spitalului! Te rog ajută. Bunica mea - cea mai dragă pentru mine! Nu o voi lăsa să o batjocorească. Multumesc!

Curățenie, reparații, confort

Vreau să-și exprime separarea blogodarnosmt chirurgie de sânge gravitațională, o specială vă mulțumesc Ionovoj Zoe Anatolevne, foarte prietenos și expert competent, mulțumită toată munca personalului medical armonios, curat, chiar și fără durere, a fost în multe clinici private, dar numai aici gratuit a fost o abordare de sunet, face ca sângele OZN si plasmafereza, tratamente excelente pentru sănătatea mea, dar fără grija și participarea acestor oameni nu ne-ar fi obținut astfel de rezultate bune out-pacient, vă mulțumesc că sunteți!))

Curățenie, reparații, confort

Pe ce motive, în departamentul de admitere, persoanele cu intoxicație cu alcool în stare de hipotermie
(diagnosticarea SMP) fără semne de agresivitate și sinucidere este plasată sub arest - "în celule". dacă se poate numi:
Lățimea pomeschenie- immured a unui frigider (doar reparații vine într-unul din „închisoare., care zidit lățimea frigiderului) în cazul în care nu există acces la oxigen. Șeful departamentului nu favorizează ține conferințe cu servicii de expediere? Aceasta este barbaria care sa întâmplat din întâmplare pentru oameni să vadă.

Curățenie, reparații, confort

Sucursala Gemmokorektsiya blood.Vrach Ionova Zoya Anatolyevna. Doctorul este de la Dumnezeu. Toată personalul sub conducerea ei este super. Mi-a plăcut tratamentul cu plăcere. Și ma ajutat. Mulțumită acestor oameni că le tratează pe pacienții lor așa. Este adevărat că ei iau bani sau umili. țipa la oameni. Și mai multe astfel de birouri. Și specialiști. Mulțumesc și un arc jos!

Curățenie, reparații, confort

Ginecologie doctor Vasilyeva MV
diagnostic Sarcina înghețată 9 săptămâni.
Dezgustător. Personalul medical este nepoliticos. Doctorul nu va aștepta. Ce fel de medicamente nu sunt cunoscute chiar de surorile de pe posturile lor. Uzi nu aveau de gînd să facă decât să insiste. Am stat patru zile, am văzut destul de părul ăla de la capăt. Dragi mame viitoare. Fugiți la o fugă, dacă Dumnezeu vă oprește că veți fi trimiși acolo prin voia soartei
pentru a salva. Iad, un coșmar și o groază. Dumnezeu vă dă sănătate și copiilor voștri departe de această instituție.

Curățenie, reparații, confort

perioada în care pacienții din secția lui au fost diagnosticați cu bronșită acută. Ca rezultat, noi înșine am căzut și am căzut într-un spital cu o temperatură ridicată. Când doctorul și-a dat seama de greșeala cu privire la tratamentul tatălui meu, el nu putea fi salvat. Doamne oprește să ajungi la cel de-al 15-lea spital din St. Petersburg pe cel de-al 9-lea departament.

Curățenie, reparații, confort

Curățenie, reparații, confort

În general, nu pare să existe vreodată o toaletă la capătul coridorului, iar mulți nu pot să meargă, să spele - o problemă, un spital din secolul XXI. Și acesta este singurul spital din cartierul Krasnoselsky. Horror. Nu pot răspunde pentru competența medicilor, pentru că nu pot alege medicamentul soacrei mele, poate că avem un caz dificil, dar disciplină, nu există nici o curățenie în spital.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: