11 Recenzii ale medicului bun la moscow, lublino, strada de fermă de stat, 16

Mă bucur să-mi exprim recunoștința față de specialiști și personalul clinicii. Am vizitat clinica cu mult timp în urmă pentru o perioadă lungă de timp: au apărut bani și a apărut nevoia urgentă de a face față dinților, a închide ceva cu sigiliile și a pune proteze în unele locuri. În general, o reparare globală a întregii cavități orale. Nu am regret cu privire la o copecă petrecută, deoarece: 1. Clinica este modernă, confortabilă, confortabilă. 2. Doctorii nu numai că tratează, ci și explică de ce o fac. 3. Este gestionabil. Data viitoare ›







Bunul doctor Fatiyahov, vă mulțumesc! Vreau să-mi exprim recunoștința față de Akhmyar Akhmyatovich Fattyakhov. Abia m-am târât pe mama la clinica de pensionare. Îi este frică de dentiști în general. Și aproape nici un dinte nu a lăsat Akhmyar Akhmyatovich a făcut proteze de nylon la mama, deci are o viață complet diferită acum. O persoană atentă și inteligentă, un doctor calificat! Dacă chiar și jumătate dintre stomatologii ortopedici au fost asemenea, în țara noastră oamenii nu ar ezita să zâmbească! Vă mulțumesc foarte mult de la mine și de la mama mea!

Îmi exprim recunoștința față de întregul personal al clinicii pentru atmosfera plăcută și bunăvoința! Am fost foarte multumit de profesionalismul medicilor si de calitatea serviciilor oferite. Îți exprim recunoștința deosebită față de dr. Viktoria Makaryan pentru lucrul sigur în ceea ce privește instalarea de furnire pe dinții din față din partea superioară a adolescentului fiului meu. Fiul meu avea un complex cu un zâmbet, iar acum fiul meu zâmbește și expresia lui este complet diferită. Rezultatul este super, arată foarte cool. Până când a durat 2 săptămâni. Data viitoare ›







Vreau să-mi exprim recunoștința față de clinica "Bun Doctor" pentru eficiență și profesionalism. Prețul final a fost chemat imediat, nu au existat elemente precum "hârtiile" etc. Nu am luat toate procedurile separat, am plătit doar tabul și coroana. Mulțumită dr. Stopycheva Catherine, ea a fost foarte atentă la mine, făcând totul foarte atent. Ekaterina explică totul în detaliu și efectuează toate manipulările cât mai dureroase posibil. Administratorii sunt foarte politicoși, de asemenea un plus care este aproape. Data viitoare ›

Vreau să-i mulțumesc doctorului Makaryan Victoria. De câțiva ani mi-am tratat dinții numai cu ea - foarte atent, simpatic și profesional! Vă mulțumesc foarte mult! Ar fi mai mult decât acești medici.

Am terminat tratamentul complet în această clinică. Am fost condusă de doi doctori: Makaryan Viktoria și Fattyahov Akhmyar. Specialiștii mă uimi cu profesionalismul lor. Simți-te în mâini sigure!

Am fost foarte multumit de lucrarea doctorului Fattyakhov Akhmyar, care m-a facut protetica cu cermets. Am făcut-o rapid, calitativ și la un preț, sa dovedit mai ieftină decât în ​​cazul altor stomatologi. Voi îndruma toate cunoștințele mele și vă voi sfătui. Și în general, personal foarte frumos și prietenos.

Mi-a plăcut că prețurile sunt aceleași ca și cele din policlinica de stat, atitudinea față de oameni este foarte bună și justifică numele lor)), calitatea este satisfăcută! Vă mulțumim din nou!) Anya.

Destul de ciudat, nu există divorț pe pradă. Consultarea este gratuită, iar costul tratamentului corespunde celului anunțat. Aș numi această clinică Doctorul cinstit, deși există și bunătate acolo. Mă bucur că există astfel de doctori în timpul nostru.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: