10 Lucruri mici de a spune că un om a căzut în serios la tine

Îi iau mâna. Chiar dacă am făcut deja sex, ținând mâinile este un alt nivel de intimitate, ca și cum i-ai spune: "Vreau să te ții întotdeauna la mâna mea și să nu mai tragi".







"De obicei încerc să-mi amintesc detaliile și detaliile a ceea ce îmi spune. De exemplu, numele fratelui ei mai mic sau când ziua de naștere a mamei sale o va folosi ocazional. "

"Când mă interesează o fată, cer mai mult decât îți spun eu despre mine. Vreau so cunosc. Și când pentru mine persoana nu este interesantă, cred că numai de la mine.

"Nu voi încerca să dorm cu ea. Dacă văd potențialul pentru o relație serioasă, nu voi grăbi lucrurile, dar mai întâi voi încerca să-i aflu sufletul, nu trupul ".







"Vreau să stau toată noaptea și să vorbesc cu ea, chiar dacă merg mâine la lucru".

"Îi voi spune părinților despre asta. O să le spun tuturor despre asta, pentru că nu pot să fac nimic.

"O voi prezenta prietenilor mei, pentru ca sunt sigur ca ii vor place, la fel ca mine".

"Voi înceta să comunic cu toate prietenele și fetele mele de rezervă pentru o noapte, inclusiv rețelele sociale. La urma urmei, ele nu sunt potrivite pentru o lumânare și nu vreau să creadă că încă mai interesează altcineva ".

"Dacă cineva mă interesează cu adevărat, voi fi deschis în sentimentele mele și nu mă voi preface indiferent. Dacă vreau să fiu cu ea, o va ști.

"Voi încerca să o văd cât de des posibil. Chiar dacă am deja planuri, voi găsi întotdeauna o cale de întâlnire, pentru că fără ea în nici un fel! "







Trimiteți-le prietenilor: