9 luni, clinica medicala din Kazan pe Victory Avenue, 152 - recenzii, adresa, telefon, fotografie

Citiți comentariile aici, mulți se plâng de uscarea registratorilor. Vreau să-mi împărtășesc opinia acum. Am mers recent cu soțul meu câteva clinici, am vrut să aflu cât de mult este întreținerea sarcinii. La 9 luni, mi sa explicat în detaliu, mi-a spus și mi-a arătat că eram membru al programului, mi-a dat o citire a contractului. A răspuns la toate întrebările mele. Dali.







Citiți comentariile aici, mulți se plâng de uscarea registratorilor. Vreau să-mi împărtășesc opinia acum. Am mers recent cu soțul meu câteva clinici, am vrut să aflu cât de mult este menținerea sarcinii. La 9 luni, mi sa explicat în detaliu, mi-a spus și mi-a arătat că eram membru al programului, mi-a dat o citire a contractului. A răspuns la toate întrebările mele. Au dat informații pentru familiarizare acasă. Dar în alte clinici despre un astfel de serviciu nu pot spune. Am fost în 5 clinici (am ales cele mai populare), așa că am fost surprins de faptul că nu mi-a fost permis să văd ce este inclus în program, spun că nu puteți privi decât când semnezi contractul. A spune că am fost șocat nu are nimic de spus. Și într-o clinică, abia am convins registratorii să arate cel puțin un trimestru, au tipărit, dar când am luat o frunză și am vrut să stau pe canapea să citesc, am încercat să smulg această frunză din mâinile mele. Aici este inadecvarea registratorilor. Și aceasta a fost o clinică decentă.







Dintre toate clinicile unde am avut cea mai bună recepție și întreținere au fost exact 9 luni. Prețurile pentru efectuarea sarcinii sunt diferite, la prima vedere, în 9 luni nu este atât de ieftin. Dar aici acasă, când am studiat toate programele, mi-am dat seama că în 9 luni programul include mult mai mult și tot ceea ce este necesar, deci nu merită prețul. Valoarea pentru bani și plinătatea programului în 9 luni este mult mai bună! Deci alegerea mea este evidentă.

Și nu acordați atenție unor trivia superficiale neplăcute. Dacă ați venit exact în momentul în care registratorii au fost foarte obosiți, acest lucru este un nonsens. Dacă ești drăguț și zâmbitor, atunci chiar și oamenii foarte obosiți vor plăti la fel! Mult mai important decât serviciile în sine, profesionalismul medicilor!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: