8 Motive pentru care un om adevărat nu va trăda niciodată!

Motive raționale pentru care un om adevărat nu va trăda niciodată pe cel pe care îl iubește cu adevărat. După trădare, o femeie nu se poate îndepărta de mult timp. Apoi, de ani de zile, nu poate să creadă bărbați. Un om adevărat nu trădează niciodată. Aflați 8 motive pentru care un om adevărat nu va trăda niciodată!







Atât de mulți băieți și atât de puțini oameni adevărați!

Sunt supărat de acești tipi care merg și se fac bărbați. De fapt, datorită lor, am pierdut recent o posibilă relație posibilă. Acești "pseudo-masculi" au reușit să "lumineze" în fața femeilor, să-i înșele, să-i trădeze și să-i omoare credința în puterea acestei lumi. Nu există deja atât de multe femei care încă mai pot crede bărbați.

Anterior, nu am acționat niciodată în mod necinstit cu femeile. Nici măcar n-am avut o astfel de dorință. Dar, din nefericire, am întâlnit foarte puține femei care ar crede în viața mea. Sunt sigur că mulți oameni care s-au confruntat cu o problemă similară în viața lor.

Cred că câțiva tipi excelenți sunt forțați să suporte povara "trădării și credinței într-o persoană iubită", pe care foștii băieți ale femeilor alese le-au pus pe ei.

Când un om trădează o femeie, nu va mai putea să-l mai creadă vreodată. Niciodata - aceasta nu este in nici un caz o exagerare, aceasta este o adevarata "niciodata". Din păcate, acest lucru va afecta următoarea aleasă din această femeie.

După trădare, o femeie nu se poate îndepărta de mult timp. Apoi, de ani de zile, nu poate să creadă bărbați. Un om adevărat nu trădează niciodată. Acesta este motivul pentru care el nu:

1. Acest om este stabil din punct de vedere emoțional

Știm cu toții că femeile au probleme de a-și controla emoțiile. Sincer, uneori oamenii sunt și mai răi. În timp ce femeile "emoționează" și eliberează aburi, bărbații "gătesc" în gândurile lor.

Dar toate acestea se întâmplă până când paharul de răbdare al omului este supraîncărcat și nu explodează. Atunci când ceva se întâmplă într-o relație, atunci femeile pot plânge, plâng, îndârjesc, reproșa, furie, tăcere sau înfometat cu îndrăzneală. Dar oamenii sunt diferiti! Oamenii slabi pretinde că nu le pasă de tot ce se întâmplă în jur.

Dar, când paharul lor de răbdare revărs, ei caută un mijloc de a-și stropi emoțiile. Au început să bea, să fumeze, să treacă toate ce se mișcă. Și, din nefericire, o astfel de perioadă de război tăcut cu iubita sa, duce la faptul că începe să doarmă cu toată lumea.

Un om adevărat acționează cu emoțiile sale în mod diferit, cu mai multă liniște.

2. Are suficientă voință pentru a-și păstra "gospodăria" în pantaloni

Îmi pare rău, domnilor, l-am exprimat cu voce tare, dar dacă ești un om, te în mod natural a merge la culcare cu orice femeie frumoasă care se întâlnesc pe drum. Acum vorbim de burlaci.

Dacă ești un bărbat adevărat, atunci nu va risca relația stabilă pentru câteva minute de plăcere, cu o femeie necunoscută, cu care aveți o anumită chimie și nimic altceva. Dacă vrei să dormi cu cineva, atunci de ce nu face o femeie care te iubește?!







Dacă sexul cu partenerul tău este puțin plictisitor, atunci îl diversifici. Ambii participă la acest proces, deci, de exemplu, dacă nu linge crema de pe tine, atunci scurgeți crema de la ea.

3. Nu se întâlnește cu cei pe care nu le place

Desigur, ne-am întâlnit cu toți cei care nu erau îndrăgostiți. Mulți, în general, nu cred în dragoste la prima vedere, dar cazurile sunt diferite. Cu toate acestea, un număr mare de băieți încă se întâlnesc cu femei doar din motive de confort.

De ce ieși și căutați pe cineva atunci când există unul care poate veni întotdeauna. Oamenii reali înțeleg că femeile nu sunt jucării și nu le percep doar ca o modalitate de a le satisface nevoile.

Când oamenii știu că nu pot iubi această femeie, ei rupe relațiile și nu-i trag cu speranța că poate deveni opțiunea lor de rezervă.

4. Acest om este întotdeauna respectuos

Oamenii au încredere atunci când văd respectul în felul lor. Respectul este un aspect obligatoriu al comunicării, în special în ceea ce privește femeia cu care vă întâlniți. Trădarea este o minciună. Aceasta distruge încrederea și arată că nu țineți cont de sentimentele partenerului, prietenului și doar o persoană care se află aproape de dvs. pentru o anumită perioadă de timp.

În trădare nu există nimic demn, oamenii apropiați nu fac asta. Dacă o femeie nu te mai crede, atunci aceasta este definitivă și irevocabilă. Am ajuns la această concluzie după ce am parcurs o cale lungă și complexă de greșeli.

5. El nu păstrează o listă cu partenerii săi sexuali

Nu are nevoie de acest lucru pentru a simți și a înțelege un adevărat om
Un om adevărat știe cu siguranță că este un bărbat. Este simțit în orice mișcare, acțiuni. Și nu face nimic special pentru asta. Nu are nevoie să se expună. Toate acestea se reflectă în acțiunile sale.

Atât de mulți reprezentanți ai jumătății puternice a omenirii în societatea modernă consideră că cu cât mai mulți parteneri sexuali au avut, cu atât sunt mai buni, ca și bărbații. Femeile pentru ei ca un joc, ca un fel de bunuri care trebuie colectate.

Femeile nu sunt jucării! Și jocul pe care îl jucăm cu toții se numește "viață". Trădarea este uneori prea scumpă și, cu mize mari, chiar vă puteți distruge viața.

6. Nu va face rău niciodată unei femei pe care o iubește

Voi fi sincer cu tine, un om adevărat nu va face rău nici unei femei. Un bărbat adevărat care să aibă grijă de el însuși și de toți cei apropiați și dragi de el.

Dacă sunteți destul de norocoși să vă întâlniți cu femeia pe care o iubiți cu adevărat și nu ați reușit să o pierdeți, atunci faceți tot ce este posibil și imposibil ca ea să zâmbească. Nu este nimic mai teribil decât să-ți pierzi pe cineva pe care-l iubești atât de mult. Erori sunt erori, dar există un lucru precum iertarea.

7. Știe ce este cu adevărat important, iar acest lucru nu este cu siguranță un sex accidental

Bărbații sunt prea ocupați cu realizarea viselor lor. Ei sunt tot timpul în a obține ceea ce vor de la viață. În același timp, ei își dau seama obiectiv ceea ce vor de la viață.

Ca bărbați, vrem totul din lume și din cei din jurul nostru. Iar când ajungem ceea ce dorim, vine conștientizarea că, de fapt, nu au fost alese cele mai bune căi pentru a-și atinge scopul. Vreau să spun, este foarte cool când eo femeie cu tine, dar un favorit. Aici cantitatea nu contează, principala calitate.

A fi aproape de o femeie care te iubește și acceptă cu toate neajunsurile tale - asta e ceea ce este cu adevărat important. Tot ce altceva nu vreți să vă amintiți.

8. Are întotdeauna curajul să desființeze o relație cu o femeie

Dacă te hotărăști să-ți schimbi femeia, atunci nu mai vrei să fii cu ea. Fii curajos și rupe relația. O vei face mai devreme sau mai târziu. Întrerupeți această conexiune, ieșiți din acest labirint. Să te comporți ca un bărbat și să nu te comporți ca un laș.

PAUL HUDSON
Motivele pentru care un om real nu ar fi niciodată
Cheat pe cineva pe care îl iubeste cu adevarat prin intermediul Clube







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: