3 Modul magic de îmbogățire

3 Modul magic de îmbogățire

Acum, în țara noastră, puțini oameni se pot lăuda cu salarii mari. Chiar și proprietarii întreprinderilor mijlocii și mici susțin că nu a existat o tendință recentă de stabilizare a veniturilor. Desigur, beneficiile materiale nu sunt principalele lucruri, dar fără ele este imposibil să se îmbunătățească calitatea vieții. În acest sens, mulți se gândesc să țină ritualuri magice pentru a atrage bani.







Experții cred că oamenii care au bani sunt cheltuiți atât de repede, ca și în cazul în care „scurgeri de apă“, nu pur și simplu de noroc, ei au închis canalul care servește ca un ghid fluxurilor de energie monetară. Deschideți-o va ajuta riturile, care vor fi descrise mai jos.

Recomandări generale pentru ritualuri

  1. Acțiunile magice care ajută să se îmbogățească ar trebui să se desfășoare numai în timpul lunii în creștere.
  2. Realizând ritualul, este necesar să credem în puterea lui. Nu îl poți trata cu ușurință. În caz contrar, nu va avea efectul pe care îl așteptați de la ea.
  3. Petreceți doar ritualul. Nu împărtăși nimănui despre ce metodă ați făcut o avere.

Metoda numărul 1 "Punga de bani"

Marți, cumpărați orice material verde (aveți nevoie de puțin). Cumpărați, de asemenea, un set de ace de cusut, fire verde și lumânări verzi (7 buc.). Nu puteți să predați achizițiile. Din țesătură coaseți o pungă mică. Trebuie să se închidă în mod necesar. Deoarece elementul de fixare poate alege cârlige, fermoare, nasturi, dantelă sau simplu, care este trecut în jurul perimetrului bordurii sac și strânse ca torbochki.

Așteptați luna în creștere. În prima zi de sosire, începeți să puneți monedele într-o pungă. Într-o zi este o monedă. Orice monede, chiar și cele străine, vor face. De asemenea, valoarea nominală nu contează. Alegeți cele care vă plac cel mai bine. În ultima zi a fazei de lună în creștere, puneți ultima monedă în pungă. Apoi așteptați următoarea lună nouă. Puneți punga într-un loc în care nimeni nu o va vedea. În prima zi a luminării de noapte, puteți începe ritualul.







"Deoarece apa este transparentă, primăvara, cheia, îmbrățișează monede, îi iubește și îi dă putere, ca și ei să mă iubească, să mă înconjoare, să-mi dea putere!"

După aceea, stingeți lumânările, ascundeți-le, pot veni la îndemână pentru reluarea ritualului, dacă este necesar. Dacă sunteți sigur că nu va exista o astfel de necesitate, aruncați-le - lăsați-le să se ardă complet și să se miște în pământ. Apoi spălați cu apă, care este umplută cu un recipient. Monedele rămase pe fundul uscat, se toarnă înapoi în geanta, pe care trebuie să o ascundeți într-un loc în care nimeni nu o va găsi. Dacă ați efectuat ritualul corect, în viteză așteptați o îmbunătățire semnificativă a bunăstării.

Metoda numărul 2 "Băi de bani"

Indiferent de faza lunii timp de 12 zile la rând, colectați toate monedele care vi-au fost date pentru livrare. Apoi așteptați luna nouă. Pregătiți un decoct de mentă (aproximativ 2-3 litri) de orice concentrație. Cu 15 minute înainte de miezul nopții, umpleți cada cu apă caldă, turnați supa în ea și presărați monede. Exact la miezul nopții, urcați în baia plină. Aproape 10 minute se culcă liniștit. Încercați să vizualizați imaginea cât mai clar posibil într-un viitor fericit și bogat. Imaginați-vă:

  • cum vei deveni;
  • unde vei fi odihnit;
  • ce fel de haine veți cumpăra;
  • cu care veți comunica, etc.

Apoi, luați poziția verticală, începeți să scoateți găleata (orice altă capacitate va face) apă și apă în partea de sus, spunând de 12 ori:

"Iarbă de iarbă, mamă de menta, pusă pe putere și bogăție nespusă. Monede-prietene, nu în serviciu, ci în prietenie, se stabilesc în punga mea pentru totdeauna! "

Încercați, că în cursul turnării pe voi a căzut monede, adică folosind o găleată, trebuie să fie luate cu apă. Scurgeți și colectați toate monedele, le uscați și le puneți într-un mic recipient închis. Păstrați monedele într-un loc sigur și, în nici un caz, nu le pierdeți. După o astfel de rituală, într-o lună veți observa cum se îmbunătățește treptat situația financiară. Vor apărea noi surse de venit. Puteți, de exemplu, să câștigați o sumă mare în loterie sau să găsiți bani pe stradă.

Metoda numărul 3 "Arborele banilor"

Pentru acest ritual, veți avea nevoie de monede, o lopată, apă de izvor și un răsad de orice plantă. Puteți folosi un răsad de orice copac, Bush sau floare - fără nici o diferență. Identificați imediat locul unde puteți planta planta. Dacă sezonul de toamnă, iarnă sau primăvară se află în curte, puteți planta planta acasă. Pentru asta nu uitați să cumpărați o oală și o pământ.

În prima zi a fazei de sosire la miezul nopții, luați monedele. Numărul lor ar trebui să coincidă cu numărul lunii. De exemplu, dacă efectuați un ritual pe 23, atunci ar trebui să existe 23 de monede. Într-un recipient (aproximativ 500 ml), care după utilizare trebuie aruncat, se toarnă apă și se pun monede acolo. Spune de 7 ori complotul:

"Creșteți bogăția mea, înmuguriți, întindeți spre soare, răspândiți rinichii. Ajutorul de vodcă de pe pământ va fi absorbit, toate profiturile pe care le-am adresat. "

Amintiți-vă că orice încălcare a ordinii și regulilor ritualului îl poate lipsi de puterea sa magică. Prin urmare, urmați cu atenție instrucțiunile pas cu pas. Fiți fericiți și bogați!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: