20) Înlocuirea rulmentului spatelui

Hub-ul a început să vibreze, și numai de la 40 km / h și până la 70 km / h în continuare tăcere. Am petrecut 2 săptămâni cu acest zgomot, ca pe un autobuz antic - cred că trebuie să mă schimb.
Rulmentul ales în magazin pentru o lungă perioadă de timp, toți vânzătorii numit toate lagărele în mâinile scuipat, încă nu a putut da seama ce este cel mai bun dintre toate acest brand dobra.Pod Lada a vândut aceleași lagăre pe care am cumparat, doar mai scumpe 100r.V în cele din urmă a cumpărat acestea sunt:








Astăzi a decis o schimbare până când lucrarea nu este mod deosebit bylo.I, cu siguranță m-am gândit că lagărul din dreapta este mort, deoarece părea că trecerea la dreapta gul.V schimbat în cele din urmă la dreapta, el mi-a fost si arata ca noi, și eu -l cu atenție în special împușcat pentru a vedea starea și nu a fost zrya.No starea lui de îndată ce din magazin, astfel că trecerea la un nou (de fapt, era sigur că imeeno el mormăie) desprinsă doar în cazul departe pe un raft))







Asamblate totul înapoi, cred că bine, totul va fi acum liniște și cred că CETO și lăsați brusc la stânga și mă simt un pic reacție, bine, cred că lohanulsya)) nu ar trebui să se răsucească primul lor, așa cred că urechile schimbat un lagăr mare.
Pe scurt, a trebuit să scot butucul din stânga și să mă schimb la cel pe care l-am pus pe raft, pentru că el va merge și merge
După îndepărtarea hub-ul (nu este ușor, fără o stripteuză nu a fost) văzut din ceea ce a murit purtând Tudu doar prostește expuse la apă, nu este vina sigiliului anterei și sigilate ulei rulment:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: