20 Fapte necunoscute despre jigord

1. Se știe cu certitudine că, în sezonul de împerechere, intervalul de vârf al lui Dzhigurdy este de 600 de octave.
2. Dzhigurda nu purta niciodată o pălărie cu o pălărie de blană, pentru că dacă zâmbește, urechile sale vor ieși la cap.






3. Unghia degetului mare al piciorului stâng Nikita Borisovici, vândute la licitație, „Sotheby“, a fost cumparat de „De Beers“, pe care-l folosește ca fișier atașat în procesarea celor mai mari diamante.
4. SCRISĂ ÎN JIGURDA spune că Nikita Borisovici taie busteni de mesteacan!
5. Leii și puii, crescuți în captivitate, se duc la Dzhigurda, așa că le-a votat!
6. Mulți oameni cred eronat că vocea tinerească a Nikita Borisovici Visoțki au simulat voce, dar puțini oameni știu că, de fapt, a fost Vladimir Semenovich a studiat cu atenție și toată viața lui, iar mai târziu pe ansamblu copiat cu succes destul de voce Dzhigurda.
7. Nu este obișnuit să vorbim despre asta, dar Nikita Borisovici nu este o dansatoare foarte bună. Dar când dansează, zgomotele de zmeură se aud pe tot cartierul.
8. Prima clonă a lui Nikita Dzhigurdy a fost făcută acum 50 de ani de oameni de știință americani. Ei au numit clona Chuck Norris. Pentru a distinge clona de original, Chuck și-a vopsit barba într-o culoare roșie.
9. Într-o zi Nikita Borisovici Dzhigurda a mers la taiga fără o hartă și o busolă. Câteva ore mai târziu, taiga a fost pierdută în Dzhigurda.
10. Puțini știu că Nikita Borisovici nu se culcă noaptea. În fiecare seară, înotă Strâmtoarea Bering cu un crawl și poartă Alaska în pantaloni scurți (ușor). Pentru că este a noastră, rusă. Potrivit datelor verificate, foarte curând Alaska va fi complet transportat în grădina Dzhigurdy, între paturi cu sfecla și napi.
11. Dzhigurda nu se rade niciodată, pentru că orice lamă își rupe barba.






12. Plânsul lui Dzhigurdy vindecă de surditate, infertilitate și constipație.
13. Potrivit unor rapoarte neconfirmate, Nikita Borisovici va fi prima persoană care a fost în spațiu fără un cusut. Se planifică că nu va cădea în spațiu pe o rachetă, ci doar să sară acolo!
14. Puțini știu că Nikita Dzhigurda sfincter putere audio capabil, care de presiune poate fi de până la 80 de atmosfere, naschelkat efort pentru servitoarele roșii la adunări sat la 7 - 8 tone de alune de pădure roșu-fierbinte.
15. Lungimea părului mediu în zonele subraț și inghinale respectat Nikita Borisovici variază de la jumătate până la doi metri în starea extinsă. Este cunoscut faptul că în experimentele pe îndreptare a părului în inghinală respectat Nikita Borisovici a luat 10 de mare mascul adult, după care părul, totuși, format într-o structură spirală sprygal dans „măr“ în oase de laborator și se târî departe într-o direcție necunoscută, ceea ce face sunete, probabil similar cu cuvintele celebrul cântec al Gazmanov, precum și ceva despre „se ridică și toate acestea în militare. „Și“ BIP. sy“.
16. Dzhigurda este o armă secretă brevetată împotriva unui asteroid care va amenința locuitorii planetei noastre în 2029.
17. Din punct de vedere biologic, Nikita Dzhigurda este o etapă de tranziție de la un rudiment la un atavism.
18. Nikita Borisovici ar putea alăpta 2 - 3 din China. Dar nu se va întâmpla. Pentru că chinezii nu sunt ortodocși.
19. În timpul ultimei băi în gaura de gheață cu kvass Dzhigurda descris imperceptibil, după care râul a spart gheața și câteva minute mai târziu a rupt prin barajul rezervorului Krasnojarsk. Acest lucru a provocat o inundație de câmpii joase și, mai târziu, neacoperite de recolte de grâu rezistent la îngheț în centre de la un hectar.
20. Nu sunt necesare cuvinte Dzhigurda! Are gânduri imediat din scrisori.

Clasa, și am o porecla în școala lui Dzhigurda! Nu am răspuns lui Anya decât lui Dzhigurda.

Asta ar fi crucea cu Basko și Dzhigurda

Ananas! 17.03.12 17:49 (Răspunsul pentru: o8n2hss2lxli)

Nata_Natasha. 05/27/09 10:09 AM (Răspunsul pentru: w520fpqbsowu)

Etualla. 26.05.09 17:49 (Răspunsul pentru: Nata_Natasha)

și simt ce crede el. Nu mă deranjează dacă mă duc vreodată la farmacie și văd urina lui Dzhigurdy pe raft.

Nata_Natasha. 05/26/2009 17:44 (răspunsul pentru: Этуалла)

Nooo, el crede deja!

Etualla. 05/26/09 17:35 (răspuns pentru: o8n2hss2lxli)

și apoi vor vinde "urină N. Djigurdy" în farmacie. Oh, bine, m-ai făcut să râd chiar sub masă. Cred că va veni în curând la asta. evident că nu sa gândit încă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: