3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor

Buna ziua, dragi fete cosmetice!
Vreau să vă spun despre trei produse diferite de păr de la Neutrogena pe care le folosesc de mai mulți ani, sampon pentru curatare profunda, masca de hidratare profundă și balsam de neșters pentru păr uscat.






3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
La mine abia sub brahiu, păr subțire, ondulat. Normal pe rădăcini și uscat de-a lungul întregii lungimi. Mereu mă lupt cu un coafor și o uscăciune. Anterior, ei au pictat și ars constant cu un uscător de păr și de călcat, dar de când au început să cadă puternic, s-au oprit și acum mă îngrijesc intens după ei.

Puțin despre firmă:
Toate produsele Neutrogena sunt recomandate de dermatologi și sunt dezvoltate ținând cont de mulți ani de experiență și de cercetare ale companiei Johnson Corporation Johnson. Cosmetice hipoalergenice, dermatolog a recomandat, nu astupa porii, nu conține alcool și inodor.
Eu respect și am încredere în această firmă. Producția lor de stele din cer nu este suficientă, dar întotdeauna împlineste tot ce este promis de producător. Am încercat multe dintre produsele lor (pentru față, pentru corp, pentru păr) și nici unul nu m-a dezamăgit. Toți sunt ieftini și furioși.

Acum hai să ne întoarcem la vinovații acestui post.
Formula Neutrogena anti-reziduuri - Șampon săptămânal pentru curățare profundă:

3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Sticla se află într-o cutie de carton. Producătorul promite să spele 90% din diferitele reziduuri din instalațiile de depozitare, aparatele de climatizare etc. Potrivit pentru toate tipurile de păr.
3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Folosesc acest șampon o dată pe săptămână după masca de ulei. Îndepărtează perfect parul prima dată și curăță clar până la scârțâit. În consistență, este un gel transparent vâscos, foarte economic. Am suficiente sticle pentru o jumătate de an undeva. Miroase ca un amestec de pomi de Crăciun și mentol.
3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Ingrediente: apa, sulfat de sodiu lauret, clorură de sodiu, cocamidopropil betaină, Glicerina, PEG-40 ulei de ricin hidrogenat, acid citric, DMDM ​​hidantoină, parfum.






Îmi usucă părul și după aceea întotdeauna fac o mască. Nu am nici o plângere împotriva lui și nici nu vreau să încerc ceva nou.
Evaluare. 5
Prețul. 8 dolari
Timp de testare. 2 ani

NeutrogenaTriple Hidratant de recuperare de par Masca-masca de hidratare profundă pe săptămână

3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Producătorul sugerează utilizarea acestei măști o dată pe săptămână. Aplicați pe păr timp de 3-5 minute și clătiți. Parul ar trebui să devină moale și strălucitor. Compoziția mascului include 3 uleiuri-măsline (pătrunde adânc în), limnantesa (umezește mijlocul) și migdale dulci (învelințează părul din exterior).

Ingrediente: apa, cetearil alcool, clorură de Behentrimonium, ciclopentasiloxanul, DIMETHICONE, cetearil alcool, etilhexil izononanoat, behenil alcool, Meadowfoam ulei de semințe (limnanthes alba), ciclohexasiloxan, ulei de măsline de fructe (Olea europaea), ulei de migdale dulci (Prunus Amygdalus dulcis), stearamidopropil dimetilamină, Behentrimonium metilsulfat, Amodimethicone, pantenol, Glycol Stearate, Ceteth 2, Hidroxietilceluloză, fenoxietanol, metilparaben, propilparaben, acid citric, Mica, dioxid de titan, oxid de fier, parfum

3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Îmi place această mască! Imediat perfect hidratează părul. Ele sunt apoi moi și curg, ei dobândesc un aspect plin de viață.
Uleiuri cu consistență de smântână groasă. Destul de economic, este necesar foarte puțin. Are un parfum floral foarte slab, care dispare repede. Mai devreme când, în locul părului de pe capul meu, era un teanc de fân uscat pe care l-am folosit în fiecare zi. Acum, de 1-2 ori pe săptămână și păstrați-l pe capul meu timp de aproximativ 10 minute. Pentru mine această mască a ajutat sau a ajutat foarte mult la uscarea părului. O iubesc cu pasiune si recomand tuturor sa o incerce.
Evaluare. 5+
Prețul. 9 dolari
Timp de testare. 2 ani

NeutrogenaTriple Moisture Moale de mătase Apasă pentru a vizualiza + Descărca

3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Balsam din aceeași serie ca masca - compusă din aceleași 3 uleiuri. Sticla trebuie să fie agitată și balsam aplicat până la părul umed, concentrându-se în special asupra capetelor.

Ingrediente: apa, ciclopentasiloxanul, dimeticonei, behenil alcool, Glicerina, etilhexil izononanoat, Poliquaternium 37, certimoniu clorură, Behentrimonium clorură, propilen glicol dicaprilat / dicaprat, ciclohexasiloxan, Meadowfoam (Limnanthes Alba) Ulei de semințe, măsline (Olea europaea) Ulei de fructe, dulce Migdale (Prunus Amygdalus Dulcis) Ulei, etilhexil metoxicinamat, butil Methoxydibenzoylmethane, PPG-1 Trideceth-6, fenil trimeticonă metilparaben, propilparaben, Hidroxid de sodiu, parfum

3 Produs excelent de păr din recenziile neutrogenelor
Balsamul este distribuit ușor și uniform pe părul umed. Se absoarbe rapid, nu se lipeste, nu se umple. Consistența lichidului de kefir. Același miros de floare blând ca o mască, care dispare instantaneu. Se hidratează și nu permite părului să se spargă în toate direcțiile. Părul meu este moale și matasos după el. Îl folosesc periodic cu elixirul de la Kerastase Elixir Ultime. Acest balsam hidratează perfect și vindecă fluffiness, dar Kerastase face părul mai strălucitor.
Evaluare. 5+
Prețul. 8 dolari
Timp de testare. 2 ani

Vă mulțumesc pentru atenție! Sper că a fost util







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: