76 Comentarii despre anotimpurile de la moscow, yakimanka, tithovsky de călătorie, pagina

Am rămas în restaurantul ăsta. Interior spațios. Nu poți mânca numai bine, dar poți să dansezi bine. Da, calitatea sunetului lasă mult de dorit. Impresia că conducerea regretă banii în ceea ce privește starea de spirit a oaspeților lor. Dacă cineva nu se ocupă de muzică, el se va gândi la problema în setări, dar când sa ordonat și a cântat și a văzut în ce stare consola este, fără îndoială, un gunoi. Solicitarea de orientări: prietenii nu regretă puțin bani și schimbă acustica. Cântăreții voștri se sufocă pe cântece. Data viitoare ›







Toată lumea pe care vreau să o recomand acest restaurant - sărbătorită duminică, a fost foarte mulțumită. Mi-a plăcut oferta specială pentru banchet la cheie: o selecție bună de gustări, un fel de mâncare delicioasă. În comparație cu alte restaurante, raportul preț-calitate este optim.

A sărbătorit aici ziua de naștere a familiei noastre și vreau să mulțumesc tuturor lucrătorilor din restaurant! Mulțumesc! Nu există plângeri, un program excelent de divertisment, mâncăruri delicioase și o muncă excelentă a chelnerilor!

Personalul restaurantului funcționează ca și cum ar fi executat o sentință pentru o crimă deosebit de gravă, toate de sub trestie. Sentimentul că echipa a fost recrutată din cele mai apropiate suburbii din Moscova pentru muncă parțială. Până când nu subliniați problema, nu va fi rezolvată. Accesul la restaurant este închis. Toate echipamentele necesare pentru înregistrare, designerii companiei au trebuit să tragă pe cocoș. Pentru un restaurant din centrul Moscovei este o rușine.

Așadar, nunta mea era în restaurantul "Seasons". Au fost în camera șemineului. De la profesioniști: aproape că nu am observat că în camera următoare era o nuntă, deși sala era comună! Mâncarea este delicioasă, bună! Interior, locație și bla bla. Dar toate sunt pluses. Cele mai interesante sunt părerile acestei instituții! Pe masa de tineri am comandat un meniu separat, t. Pentru a. Eu nu mănânc limba, de tăiere de pește, salate, nu toate dragoste, în cele din urmă a fost ca toți ceilalți, chiar dacă am negociat cu managerul Maxim este! De asemenea, pe masa de tineret am cumpărat șampanie. Data viitoare ›

Au fost 12.07.13 Masa a fost comandată pentru 20 de persoane. Serviciul pentru 10% din decent, dar: 1) porțiuni sunt mici, 2) din carne și pește este mai bine să nu ia, deoarece acestea sunt pe jumătate goale, 3), în salate, practic, o iarbă (salata verde), 4) pentru bani muzică live poate lua, dar include placaj. Cu toate acestea, mai fierbinte a fost delicios, dar porțiunile sunt mici.

Timp de trei săptămâni, au comandat o casă de vară pentru 8-10 persoane. Am vrut să sărbătorim ziua nunții cu un cerc îngust. Când ordonați managerul asigurat că totul va fi bine. Ei au sunat de două ori de două ori pe săptămână înainte de data respectivă, managerul a vorbit uscat și în grabă. În timpul zilei, soțul meu a fost chemat înapoi de un angajat al restaurantului și a confirmat în plus rezervarea. În ziua stabilită (18 mai), împreună cu oaspeții, găsim o arborie umedă murdară și umedă, fundul țigărilor fiind așezat pe podea, masa fiind acoperită cu resturile de mâncare. Se apropie de manager. Data viitoare ›







alimente Groaznic, care transportă toate oră, toate în sala de mese sau „mumu“, chelneri arogant, proști și foarte zadarnice care nu afectează viteza lor. Toți au o oră! Este lipsit de gust, bucătarul este îngrozitor! Internetul nu funcționează. Tabelele de pe verandă se fixează, deși nu există nimeni acolo! Chipurile cunoscut de la managementul elvețian Moscova restaurator churros Edith (Edith Tschurr). Doar prostii! Fugiți, dacă treceți!

Ei au comandat o masă pentru 6 persoane înainte de Anul Nou. În plus față de noi, în hol au fost comandate două banchete. Pre-scris toate meniurile, a făcut o plată în avans. Nu am comandat un banchet! Ce banchet poate fi pentru șase persoane! În parohie, băuturile alcoolice au fost schimbate în meniu, care apoi au fost adăugate în contul nostru împreună cu un înlocuitor. Numai întregul meniu a fost calculat la prețul unui banchet. În plus, două elemente au fost adăugate la cont în plus, anterior cu managerul nu a precizat, și anume: serviciul de chelner în valoare de 6, 5% din. Data viitoare ›

Vreau să vă împărtășesc oaspeților atitudinea personalului acestei unități. A fost o dată în acest restaurant, am decis să-mi sărbătoresc aniversarea. Am comandat un tabel timp de 2 săptămâni, înainte de sâmbăta am sunat din nou, după ce am aflat dacă totul este în vigoare, mi-au confirmat această informație. Sâmbătă, cu 3 ore înainte de eveniment, mi-au sunat și mi-au spus că au un banchet și nu pot să mă accepte pe mine și pe oaspeții mei, le-au oferit să le viziteze doar o oră. Nu eram acasă, complet descurajat, trebuia să găsesc alt loc. Data viitoare ›

Un loc uimitor de frumos este ales pentru restaurant! Liniștită, cu o revoltă de verdeață și un interior bine proiectat! Un program muzical excelent! Minunata bucătărie! Cu toate acestea, prima dată în viața mea sa întâlnit cu o rude și o indiferență a chelnerilor. Recent, astăzi, o seară splendid organizată în cinstea zilei următoare a unui lucrător medical organizat de două companii farmaceutice europene de frunte a fost umbrită de impudența participanților! A câștigat un cupon pentru o sticlă de șampanie. Data viitoare ›

Din vizita acestei instituții a existat doar o dispoziție SPIDED cu mine și cu tovarășul meu. Bucataria este dezgustator, și tot acolo savok pagina frumos proiectat pe site-ul veți găsi: serviciu slab, grosolănie de lucrători oaspeți de control Mahnyuka AA și mediocru țipând muzică live. Oamenii te respectă! În Moscova există multe restaurante decente, unde prețul la serviciu și la bucătărie sunt valabile.

Nunta pe 08/08/2009. Vreau să-mi exprim emoțiile despre acest restaurant! Au fost la nuntă cu rudele lor. Restaurantul este pur și simplu dezgustător. Oamenii au plătit pentru masă 3500 pentru o persoană fără alcool - nu a fost nimic de mâncat! Nu mai utilizați serviciul. A fost adus tort și ceai în 20 de minute și apoi numai până când chelnerii nu au fost strigați. Eu însumi lucrez în sfera de servicii, dar nu veți vedea asemenea Sovdepies în cea mai ieftină cafenea. Oamenii, ca să nu-ți strici nunta și să nu rămâi foame, în nici un caz nu e un picior! Chiar și scorul 2 pentru ei este mult.

Am rămas în restaurantul ăsta. Interior spațios. Nu poți mânca numai bine, dar poți să dansezi bine. Da, calitatea sunetului lasă mult de dorit. Impresia că conducerea regretă banii în ceea ce privește starea de spirit a oaspeților lor. Dacă cineva nu se ocupă de muzică, el se va gândi la problema în setări, dar când sa ordonat și a cântat și a văzut în ce stare consola este, fără îndoială, un gunoi. Solicitarea de orientări: prietenii nu regretă puțin bani și schimbă acustica. Cântăreții voștri se sufocă pe cântece. Data viitoare ›

Toată lumea pe care vreau să o recomand acest restaurant - sărbătorită duminică, a fost foarte mulțumită. Mi-a plăcut oferta specială pentru banchet la cheie: o selecție bună de gustări, un fel de mâncare delicioasă. În comparație cu alte restaurante, raportul preț-calitate este optim.

A sărbătorit aici ziua de naștere a familiei noastre și vreau să mulțumesc tuturor lucrătorilor din restaurant! Mulțumesc! Nu există plângeri, un program excelent de divertisment, mâncăruri foarte gustoase și o muncă excelentă a chelnerilor!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: