6 modalități eficiente de a evita o stare proastă dimineața

6 modalități eficiente de a evita o stare proastă dimineața

Am scris această postare pentru a ajuta pe toți cei care urăște să se trezească devreme dimineața. Pentru toți cei care suferă de un sindrom acut de "stare proastă". făcându-se simțită cu forță specială în timpul cel mai urât al zilei - între orele 7:00 și prima ceașcă de cafea. Îi dedicăm părinților minunați, celor dragi, prietenilor și vecinilor noștri. care, în ciuda bunelor lor intenții, încă reușesc să ne trezească dimineața. atunci când încalcă unul sau mai multe elemente din lista neagră de mai jos.

6 modalități eficiente de a evita o stare proastă dimineața












Da, știm că viața nu este un lucru ușor. că există nu numai drepturi, ci și responsabilități, care nu sunt la fel de lipsite de ambiguitate așa cum pare ... și în același spirit. Dar adevărul este că înțelegerea notelor de dimineață este dincolo de controlul nostru. Crede-mă, nimic personal și posibilele noastre reacții nu sunt intenționate. De aceea, dragul nostru, am scris acest post pentru a cere iertare și, în același timp, vă reamintesc că noi nu vrem să facem cu noi în dimineața. Vă rugăm să citiți despre 6 moduri simple cum să nu vă stricați pe voi înșivă și starea noastră de spirit chiar de dimineață.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: