9 Opinii despre adresa moskva, Ochakovo-Matveevskoe, Strada Natashi Koshovoy, 3

Vă mulțumim pentru doctorul minunat - Matveyev Andrey Valerievich, de la noi și de la Boni, pentru talentul și sufletul său, vă scăldați puțin și recunoștință din inimă! În total la fel de bun, succese și prosperitate în clinica dvs., lucrați mult timp și lăsați totul să fie foarte bun!







Nu recomand clinica

Acum un an am luat catelul de la clinică. Angajații au fost siguri că câinelui i sa dat un vermifuge. Erau multe Glistovuri, și-a luat-o singură. Angajații mă cunosc bine și asta e minciuna. 26.06.16 Câinele și-a tăiat grav labele. A adus-o la Amvet din cauza apropierii ei. Nu li sa permis să vadă cum se aplicau cusăturile. Este ușor de înțeles, iar acum un control - întreaga cheltuială, chiar și seringile, este calculată. Consultarea a 1000 r. - nu era acolo. Lasă-l în sărăcie. Bp. Koloskova EM nu a putut să răspundă mult timp, pentru care este nevoie de un picurător. - Să te trezești. Data viitoare ›

Confruntat cu "serviciile" acestei clinici, mi-am dat seama că toate recenziile pozitive - făcute la comandă sau scrise de conducerea clinicii! Întrucât, în mod obiectiv, clinica nu poate răspunde decât într-un negativ negru. Am venit la clinică cu un pisoi, pentru a efectua o operație pe labă, dar animalul de acolo în viață n-am putut lua acasă și nu am putut. Au oferit doar o incinerare pentru o taxă suplimentară. Capitole. Doctorul acestei clinici, dl. Matveev, AV, a uitat mult timp, sau poate niciodată nu a știut ce este dragostea animalelor, dar el știe bine. Data viitoare ›







Nu recomand clinica

Acum un an am luat catelul de la clinică. Angajații au asigurat că câinelui i sa dat un vermifuge. Erau multe Glistovuri, și-a luat-o singură. Angajații mă cunosc bine și asta e minciuna. 26.06.16 Câinele și-a tăiat grav labele. A adus-o la Amvet din cauza apropierii ei. Nu li sa permis să vadă cum se aplicau cusăturile. Este ușor de înțeles, iar acum un control - întreaga cheltuială, chiar și seringile, este calculată. Consultarea a 1000 r. - nu era acolo. Lasă-l în sărăcie. Bp. Koloskova EM nu a putut să răspundă mult timp, pentru care este nevoie de un picurător. - Să te trezești. Data viitoare ›

Vă mulțumim pentru doctorul minunat - Matveyev Andrey Valerievich, de la noi și de la Boni, pentru talentul și sufletul său, vă scăldați puțin și recunoștință din inimă! În total la fel de bun, succese și prosperitate în clinica dvs., lucrați mult timp și lăsați totul să fie foarte bun!

Confruntat cu "serviciile" acestei clinici, mi-am dat seama că toate recenziile pozitive - făcute la comandă sau scrise de conducerea clinicii! Întrucât, în mod obiectiv, clinica nu poate răspunde decât într-un negativ negru. Am venit la clinică cu un pisoi, pentru a efectua o operație pe labă, dar animalul de acolo în viață n-am putut lua acasă și nu am putut. Au oferit doar o incinerare pentru o taxă suplimentară. Capitole. Doctorul acestei clinici, dl. Matveev, AV, a uitat mult timp, sau poate niciodată nu a știut ce este dragostea animalelor, dar el știe bine. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: