6 Top mailers pentru os x

Eu folosesc Unibox deja în anul 2.

Nimic nu este aproape nici nu este ales pentru comoditate.
Scrisorile nu sunt o mizerie comună în minciuna de intrare, dar sunt sortate după contacte. Aceasta este caracteristica principală, din cauza căreia am cumpărat aplicația.






Puteți vedea cu ușurință întreaga istorie a mesajelor cu un contact, cum ar fi un chat obișnuit. Fantastic!

Un alt lucru interesant poate fi afișarea în 1 a tuturor accesoriilor care au fost schimbate cu un fel de contact. Sau în 2 clicuri, în general, toate atașările.

Îl folosesc pentru muncă și pentru poșta personală.
Și nu știu ce făceam fără el la serviciu.

Mesajul standard se compensează cu toate sarcinile. Unibox este numai pentru iOs. Restul este o perversiune pentru cei prost și spammer :) Clientul Gmail-ului este de asemenea supărat.







A fost un caz amuzant, am cumpărat versiunea AirMail 1, o secundă mai târziu o săptămână mai târziu. A trebuit să revin banii și să cumpăr imediat o nouă versiune. Se pare că aș putea arunca dezvoltatorul acestui software. Utilizarea AirMail este foarte convenabilă, sa oprit. Foarte convenabil. Plantați în tavă și așteaptă scrisori.

Am fost interesat de InBox. Dar, xs, pe iPad Pro nu vrea să fie reglat. Orice alt client cu ușurință, iar aici frânele la verificarea imap (apropo, ca și clientul de poștă electronică nativ în ios) pe alte dispozitive totul este exact - iPhone, iMac (

Nu pot în ultimele luni pentru a ridica standardul la mail.ru e-mail EPL, toate setările și parola sunt introduse corect, doar la un moment dat a cerut pentru a confirma parola, și tot ceea ce nu pot fi testate și cel puțin usris: (((9 Cine știe ce necazuri ar putea fi?

A trimis 1.x de la data testării închise, apoi sa mutat la 2.x, dar nu mi-a plăcut, pentru că câteva litere au fost deschise acolo timp de 10-20 secunde (pe diferite dispozitive cu SSD / nu discuri SSD). El a revenit la mail.app standard, astăzi a decis să pună aerian 2.6.1, în timp ce zborul este normal.

@Kirk. aceasta este o sancțiune))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: