15% reducere la aniversarea nuntii! Revizuirea despre cronwell park yahontas noginsk, noginsk, russia

1 Mulțumesc, irinapenza!

Raportați o problemă

Întrebați irinapenza despre Cronwell Park Yakhonty Noginsk

Această opinie este subiectivă pentru utilizatori, nu pentru TripAdvisor.







Dragă oaspete!
Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Este bine că am lăsat amintirile cele mai calde ale șederii dvs. la Cronwell Park din Yakhonti Noginsk. Vom fi bucuroși să vă vedem din nou la locul nostru!

Raportați că răspunsul este neadecvat Vă mulțumim. Vă mulțumim că ați trimis comentariile.

Acest răspuns este o opinie subiectivă a reprezentantului de conducere, nu TripAdvisor LLC.

Soția a fost foarte mulțumită de procedurile din Spa și din Compania Rusă. Mi-a plăcut piscina cu o sală de gimnastică și o plimbare cu barca.

În general, există multe de făcut. Restul era magnific, aerul era curat și proaspăt.

Deci, dacă într-o cameră din apropiere veți trăi un cuplu cu un copil sau o companie de oameni zgomotoși, atunci nu veți putea să vă odihniți și să dormiți.

Sfaturi cu privire la alegerea unei camere: Este mai bine să vă gândiți să trăiți în alte camere: sunt departe de infrastructura de bază, dar.

Alte sfaturi pentru alegerea unei camere

3 Multumesc, andrew1683!

Raportați o problemă

Întrebați andrew1683 despre Cronwell Park Yakhonty Noginsk

Această opinie este subiectivă pentru utilizatori, nu pentru TripAdvisor.

Dragă oaspete!
Vă mulțumim pentru feedback și ne vom bucura să vă vedem din nou aici!

Raportați că răspunsul este neadecvat Vă mulțumim. Vă mulțumim că ați trimis comentariile.

Acest răspuns este o opinie subiectivă a reprezentantului de conducere, nu TripAdvisor LLC.

După o vacanță mare de Anul Nou a decis să meargă din nou la același hotel. Și se confruntă cu unele tendințe alarmante.
În primul rând, la o cină după așezarea, dacă vrei ceva să iei cu tine (și această posibilitate este, în bara vândut recipiente pentru alimente) Trebuie să ne spui ceva despre faptul că aveți o soție gravidă (soț), care nu ar putea merge la cină. Și nu contează dacă este adevărat sau nu. Dacă, ca mine, spune adevărul, și anume, că totul este foarte gustoase și doriți în ziua ta de a lua un pic de plăcinte, barmanul va trimite mai întâi la Maitre d'hotel, și pimply Maitre d'hotel, umflat de vanitate, este mândru să vă poke în anunțul că mâncarea nu este acceptată! "Nu este acceptat" - nu înseamnă că este interzis, de data aceasta. Și trebuie să acorde o atenție pentru a ghida Yahontov că în cazul în care media începe să se ascundă în spatele instrucțiunilor personalului, absolut nu văd clienți, este de cel puțin un semnal de alarmă, este doi.






Eu, Doamne ferește, nu te preface că urcă cu cartea mea într-o mănăstire ciudată. S-au inventat regulile, să le urmeze, dar este rezonabil! Iată de a face un om rezonabil? Mi-ar explica politica hotelului, dar, după ce am intrat în situație, mi-ar permite să iau un lot de plăcinte o singură dată. Și aș fi înțeles totul și ar fi fost EXCELLY mulțumit. În schimb, un om pe nume Stanislav a arătat cu mândrie un semn despre ceea ce nu este binevenit la Hotel și așa mai departe, bine, știi.
Deci, dacă hotelul câștigă artiștii interpreți sau executanți, nu este capabil să ia propriile decizii, să le scrie instrucțiuni pas cu pas și detaliate pentru ele sau ceva.

În al doilea rând, pe site-ul hotelului a afirmat că celebrant ziua de nastere așteaptă un compliment de la hotel, ceva de genul fructe în cameră. Deci, complement (bol de fructe), a fost luată numai după 3 ori (.) Tratamentul la recepția (undeva în jur de 22 de ore).
Amintiți-vă de clasicul "Mântuirea înec - munca de a se înece"!

7 Mulțumesc, Malchik-s-Palchik!

Raportați o problemă

Întrebați pe Malchik-s-Palchik despre Cronwell Park Yakhonty Noginsk

Această opinie este subiectivă pentru utilizatori, nu pentru TripAdvisor.

Malchik-s-Palchik a scris 1 recenzie despre Cronwell Park Яхонты Ногинск

Dragă oaspete!
Vă mulțumim pentru feedback și ne vom bucura să vă vedem din nou aici!

Raportați că răspunsul este neadecvat Vă mulțumim. Vă mulțumim că ați trimis comentariile.

Acest răspuns este o opinie subiectivă a reprezentantului de conducere, nu TripAdvisor LLC.

Nr. 1 din 1 Hoteluri din Noginsk

Preț: 6 910 ruble - 9 156 ruble (Bazat pe tariful mediu pentru o cameră standard)

Hotel clasa: 4 * - Cronwell Park Yakhonty Noginsk 4 *

Numărul total de camere: 313

Aceasta este pagina obiectului dvs. în directorul TripAdvisor?

Sunteți proprietarul sau managerul acestei facilități? Înregistrați-vă gratuit ca proprietar al obiectului pentru a răspunde recenziilor, actualizați-vă profilul și efectuați multe alte acțiuni.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: