7 Feedback-uri despre centrul de stomatologie Surgut la chirurgut g, Lenina avenue, 26

Eugene Vladimirovna Zamota căutat mai ales! Odată, a tratat dintele complex în Apollonia și a văzut ce ar trebui să fie un dentist! Trebuie să spun, mă tem, aproape de pierderea conștiinței. Da, da, paralizează pur și simplu de frică. Iar acest doctor, datorită tactului, a softness-ului și, mai presus de toate, profesionalismului înalt, abordării individuale, m-au ajutat. La cel mai bun! Masterfully! Au trecut doi ani. Și din nou a existat o problemă cu dinții. Am început să caut Evgenia Vladimirovna! S-au găsit. Data viitoare ›







Înainte de a recomanda sora a veni la această clinică pentru a Leonova EV mult timp am suferit de disconfort în timp ce mănâncă, ceilalți medici am fost oferit pentru a elimina nervii, sau mai rău, pentru a acoperi dintii cu coroane, sau lăsați așa cum este, dar Evgenia ma tratat cu intelegere si gasit o alternativa, ma inlocuit cu umpluturi vechi si acoperit cu fluor! Cât de minunat când mâncați și nu simțiți durere. Ar fi mai mult decât atât de buni experți, mulțumesc!

Recent a fost la o recepție în această clinică. Dr. Zamot Yevgenia Vladimirovna sa comportat ușor ciudat, a râs, apoi a fost supărată, apoi a reproșat asistentei că nu există materiale și preparate particulare. Din replică: "Ce pot face cu un deget? Când veți comanda?" Am impresia că lucrează într-adevăr cu un deget! De asemenea, pentru prima dată, am întâlnit familiaritate în astfel de instituții. Doctorul într-un fel a decis că suntem prieteni cu ea și ne-am întors la mine! Și am invitat-o ​​la fotoliu. Data viitoare ›







Am tratat de asemenea dinții lui Zamot! Aș vrea, în locul directorului acestei clinici, să-i învăț eticheta doctorului Zamot și respectul față de pacient!

A venit la clinică pentru o garanție dinte pentru a schimba, indiferent de motiv, bolnav după ce a stabilit un sigiliu, nepoliticos a început să se comporte doctor Zamota, nu o sfătui să meargă, în cele din urmă nu a făcut nimic, și a început să vorbească în unele igiena stare proastă, deși nimic extraordinar nu a fost acolo, el a spus că va elimina garanția, în cazul în care continuă, comportament ciudat, pentru drum liber nu a vrut să-și modifice nimic, dar 1 an garanție, serviciu teribil și medicii nu sunt profesioniști.

Eugene Vladimirovna Zamota căutat mai ales! Odată, a tratat dintele complex în Apollonia și a văzut ce ar trebui să fie un dentist! Trebuie să spun, mă tem, aproape de pierderea conștiinței. Da, da, paralizează pur și simplu de frică. Iar acest doctor, datorită tactului, a softness-ului și, mai presus de toate, profesionalismului înalt, abordării individuale, m-au ajutat. La cel mai bun! Masterfully! Au trecut doi ani. Și din nou a existat o problemă cu dinții. Am început să caut Evgenia Vladimirovna! S-au găsit. Data viitoare ›

Înainte de a recomanda sora a veni la această clinică pentru a Leonova EV mult timp am suferit de disconfort în timp ce mănâncă, ceilalți medici am fost oferit pentru a elimina nervii, sau mai rău, pentru a acoperi dintii cu coroane, sau lăsați așa cum este, dar Evgenia ma tratat cu intelegere si gasit o alternativa, ma inlocuit cu umpluturi vechi si acoperit cu fluor! Cât de minunat când mâncați și nu simțiți durere. Ar fi mai mult decât atât de buni experți, mulțumesc!

Recent a fost la o recepție în această clinică. Dr. Evgenia Zamota sa comportat destul de ușor, apoi ea a râs, apoi furios, apoi reprosat asistenta, care nu au aceste sau alte materiale și produse. Din replică: "Ce pot face cu un deget? Când veți comanda?" Am impresia că lucrează într-adevăr cu un deget! De asemenea, pentru prima dată, am întâlnit familiaritate în astfel de instituții. Doctorul într-un fel a decis că suntem prieteni cu ea și ne-am întors la mine! Și am invitat-o ​​la fotoliu. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: