24 Este vara fierbinte după toate))) totul despre copii - 20 forum pe pasiuni

Trecem examenul fizic. astăzi în cele din urmă cântărit pe o balanță de precizie și măsurat - 16 kg și 96 cm, 50 kg mama, o asistentă medicală a spus că am o greutate ultra-ușoară. Simt cumva la 52 de ani








Wow, nu mic.
Olk, ai dreptate ca la Carlson. De ce minți că ai 7 ani? Voi cântăriți toate cele 8

Am avut deja o prietena unei mătuși a spus, privind la Ladka, că nepoata ei a cerut atât de constant să mănânce, acum are obezitate. Mă uit la copil, ei bine, nu gros, pur și simplu mă krupnenkaya doar după Andrew pentru fericire atunci când copilul astfel încât mănâncă bine, cu atât mai mult de 2 ani - acest lucru nu este un indicator, cred că da, și în măsura în care îmi amintesc, au nepoata complăcut, eu Dar nu fac asta dacă știu că a mâncat deja atât de strâns, dar cere mai mult - dau niște fructe. nu toți mâncau - nu suprascrieți, etc.

Și eu cred asta. Vlad nu este chiar plin, ea este un copil normal gormatic. Mai ales că are deja doi ani și jumătate. Timp de o jumătate de an a fost posibil și să crească.

Și eu nu-mi forțez. El mănâncă în mod normal vosnovnom. Nici măcar nu știe ce te poate face să mănânci. Putem convinge ultima lingură să termine să mănânce, dar dacă nu, așa că nu.
Amintiți-vă cum m-am plâns că nu mănâncă nimic decât pieptul. Ea mânca foarte puțin, dar încă nu am forțat, ca rezultat, copilul nu are atitudini negative despre mâncare. Despre care sunt foarte fericit.

Lerik a fost cu weekend-ul, iar duminica în soacra a rămas doar pentru noaptea fără noi. totul a mers bine, nu am plâns deloc când am văzut, era imediat evident că fiica a ratat







Și nu sa plâns Papa? Ai reușit?

Mentil. Mă uit, în mod activ, așa a avut o odihnă, frumusețea sunburnt! Și a dormit unde?

în cortul dormit

Oles. Da, nu, normul a murit

Podruj, știi cel mai tare Vlada gros sau nu.

Dacă nu, sunt aici. Și apoi putem scăpa și cine merge?

Trecem examenul fizic. astăzi ne-am cântărit în cele din urmă pe o scară exactă și măsurată - 16 kg și 96 cm, mama 50 kg, asistenta a spus că am o greutate foarte ușoară. Mă simt într-un fel la 52: roll:


nu doar la 52 de ani, ci în totalitate 52 de groază, hrănite.
dar despre copil, dorința de a avea greutate acum și de greutate în viitor - toți averii și averii de avere în ciocanul mare și putred. meu de 18 kilograme și un metru înalt - nu lipesc, deși nu sunt 52 de kilograme (sau poate din cauza asta nu se lipesc, boyazza)

Trecem examenul fizic. astăzi ne-am cântărit în cele din urmă pe o scară exactă și măsurată - 16 kg și 96 cm, mama 50 kg, asistenta a spus că am o greutate foarte ușoară. Mă simt într-un fel la 52: roll:


nu doar la 52 de ani, ci în totalitate 52 de groază, hrănite.
dar despre copil, dorința de a avea greutate acum și de greutate în viitor - toți averii și averii de avere în ciocanul mare și putred. meu de 18 kilograme și un metru înalt - nu lipesc, deși nu sunt 52 de kilograme (sau poate din cauza asta nu se lipesc, boyazza)


Probabil în comparație cu Vladka Olka arata timid

Trecem examenul fizic. astăzi în cele din urmă cântărit pe o balanță de precizie și măsurat - 16 kg și 96 cm, 50 kg mama, o asistentă medicală a spus că am o greutate ultra-ușoară. pentru un motiv sau altul mă simt ca 52: roll:


nu doar la 52 de ani, ci în totalitate 52 de groază, hrănite.
dar despre copil, dorința de a avea greutate acum și de greutate în viitor - toți averii și averii de avere în ciocanul mare și putred. meu de 18 kilograme și un metru înalt - nu lipesc, deși nu sunt 52 de kilograme (sau poate din cauza asta nu se lipesc, boyazza)


Probabil în comparație cu Vladka Olka arata timid


mama mea a fost de 47 kg și sora mea și cu mine suntem înalți și nu obosiți. toți au spus că ne mâncăm mama (și mama în copilărie era exact la fel ca noi, chiar grăsime))

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: