2 august cum să ridice moralul jocului

Toate tributul de 2,5 ori (recent schimbat la trei pariuri mai mici - foarte mulțumit :))!

Săptămâna trecută sa dovedit extrem de nereușită pentru mine:

În timpul sesiunii de luni, computerul meu, care avea doar un gigabyte de memorie RAM, a început brusc să lovească și să lovească din greu și să rămână greu. Practic, am tiltoustoychiv suficient pentru a răspunde la poker (și nu-mi pasă de RNG, eu nu pot să cred rumam), dar cu probleme de fier pur și simplu mi-a scos din mine. Am jucat, respectiv, dezgustător, care mi-a scăpat moralul. Mai devreme am jucat cu un spirit de luptă, am fost întotdeauna încrezător în abilitățile mele și mi-a reluat calm adversarii. Dar, luni, totul sa schimbat.







Miercuri, nu am jucat - îmi sărbătoream ziua de naștere (de aceea am avut și o odihnă marți). Joi, de 50 de turnee, am primit doar de 4 ori în bani și o singură dată în finală. Apelarea l-am daunstrikom cu forțe noi s-au grabit în luptă, și vineri, a jucat un ROI de 60% (o victorie turneu), dar încă nu au simțit încrederea (din 6 ITM). Sâmbătă pare a fi trebuit să ridice moralul celor de mai sus, pentru că am fost chemat din nou pe aer la Radio Pokeroff, dar duminică prietenul meu convins poludomanitpoigrat poludomanit duminică MTT shki și am jucat opt ​​turnee cu ABI la 30 $. Ziua a fost de peste minus două sute de dolari, o săptămână - la minus patru sute.







Astăzi, în sesiunea de la limita de lucru (care a uitat deja postul anterior, acest lucru este de 50 de evenimente pe zi nu sunt turbo msng $ 4.50 x 180), din nou numai 6 ITM și zi, cu ROI în 60%. În același timp, astăzi am cumpărat și m-am uitat la VOD și am câștigat puterea. Dar nu am găsit doar una.

Cum de a crește moralul? Cum să vă simțiți încrezători la masă? Cum să mă conving că nu sunt doar un lac, aruncând cu succes monede? Ceea ce am arătat mai devreme - nu un supliment, și acum - nu tot ce pot face. Cum de a găsi un joc de curaj? Cum de a prinde o stare de spirit la masă, ca Ben Wilinowski?

2 august cum să ridice moralul jocului

Bonus Pokeroff







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: