10 Feedback-uri despre vet plus la moscow, stiuca, strada bersarina, 34, p.

01.09.17 A adus pisica ei prin înregistrarea preliminară la ovariohisterectomia (sterilizarea). Doctorul Maria Kharchenko a operat. Foarte frumos doctor. Totul a explicat - cât timp va fi operația, mi-a răspuns cu răbdare toate întrebările mele. Au făcut o anestezie intramusculară la pisică, după cinci minute pisica mea a adormit și a fost dusă la o operație. Operația a trecut rapid, după 20 de minute a fost deja sterilizată, adormită și lipsită de viață. Maria Nikolaevna a spus cum să se ocupe de cusătură. Data viitoare ›







Cea mai bună clinică! Vă mulțumesc foarte mult! Numai în cazul în care clinica animalele sunt atent și nu se tem de moarte de gazde. Colții albi 1.5 luni pisoi doresc să ia sânge dintr-o venă, subliniind în același timp că pisoiul o boala mortala, si cel mai probabil va muri! Și Dr. Mach a ajutat un pisoi de salvare, care a avut o indigestie puternică și infecție preparate injectabile și mese adecvate! sângeroase scaune trecut, pofta de mancare si puterea, pisica 2 săptămâni mai târziu a înflorit. Acum are 6 luni. Data viitoare ›

Clinica este foarte calmă. Chiar și un câine cu o psihică "în mișcare" sa simțit confortabil acolo. Au fost în diferite momente trei medici (Alexander Borisovici, Maria Nikolaevna și Ekaterina Aleksandrovna) cu câini diferiți, probleme diferite și au primit întotdeauna ajutor real. Medicii, atât profesioniști, cât și umani (care este, de asemenea, important pentru noi) sunt foarte buni. Vom merge mai departe. Nu mi-a plăcut expertul în diagnosticarea vizuală M.Mahanyuk M. Am stat cam 2 ore la această doamnă (am fost. ›







Multe mulțumiri oftalmologului de la clinică. Din păcate, nu-mi amintesc numele și patronimul ei. Pentru o explicație detaliată a modului de a trata pugul meu. Se poate observa că acesta este un medic foarte competent și profesionist, vă mulțumesc foarte mult!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de toată echipa mică, dar prietenoasă a clinicii pentru salvarea lui KOTE. Pentru prima dată au fost într-o cameră nouă pe stradă. Berzarina. Curățați, confortabili, pentru fiecare procedură - o cameră separată. Pisica, care a mancat tighelul de Anul Nou, a luat rapid o raze X, o ecografie, o picatura, injectii - si totul intr-un mediu de afaceri calm. Vă mulțumesc tuturor pentru atitudinea voastră față de animale și pentru o abordare absolut necomercială a oamenilor. Mulțumiri speciale iubitei noastre doctori, Tulyakova Ekaterina Alexandrovna, pe care o cunoaștem de 7 ani. Am făcut fără intervenție chirurgicală.

Vino aici la un doctor specific. Problema este că o parte din echipa medicală a lucrat într-o clinică excelentă la Institutul de la ul. Gamaleia, unde am fost tratați în mod constant. După închidere, unii dintre ei s-au mutat aici. aici este mai spatios, ambalat. în general, impresia clinicii, în ceea ce privește tratamentul, este aceeași ca și pe stradă. Gamal. Avem patru animale de companie, tratăm pe toți, pe Berzarin.

Vă mulțumesc foarte mult că, după ce ați vizitat clinica dvs., pisica noastră, în cele din urmă, a mers înapoi! Recepția a fost condusă de Maria Nikolaevna Kharchenko. Da ... echipamentul desigur clinica nu se poate lăuda, ci o abordare individuală, atenție pentru fiecare client aici la altitudine. Prețurile sunt, în general, acceptabile. aici, uneori, mai ieftine și cel mai important lucru este că acestea vor pune diagnosticul potrivit și tratamentul potrivit. Numai după Vet + a existat o dinamică pozitivă în tratament.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: